bugün

4 milyon dolar vererek.
ONA KÜÇÜK KREDi KARTLARINDAN UZATIN musmutlu olacaktır.
sonrasında mutluluğu başka yerde aramaya başlayacaktır. sizin de mutlu olduğunuz bir hayata vedanız ile sonuçlanacaktır. kadınları mutlu etmek en güzel şey sanırdım önceden.

Edit: yazım hataları düzeltildi
Adam gibi bakmayı biliyorsanız gözlerinin içine bakın yeter. Keyfi yerine gelecektir.
Küçükken mutsuz bir kızı mutlu etmeye kalkmıştım. “ Beni bu mu, bu tip mi mutlu etmeye çalışıyor ? “ deyip daha da mutsuz olmuştu.

O günden sonra mutlu ya da mutsuz hiç bir kıza iyilik yapmıyorum.
sevgili veya eşinse zaten yanındayken mutlu olur kendine engel olamaz, arkadaşız sadece diyorsan belli bir süre kendi haline bırakman en temizi onun haricindeki herşey boşa kürek çekmek olur.
bırakın herkes kendini mutlu etsin.
mutlu etmemeniz gerekir gençler, mutlu oldukları an götünüze tekmeyi yersiniz. bu altın kuralı hala öğrenemediniz gitti, hala ilgi diyen var ya. *
luna park'a götürürüm, hoppalaya bindiririm, saçlarını örüp kırmızı kurdeleler bağlarım, kedileri severiz. uğraşırım yani ne bileyim.
(bkz: yaran başlıklar)

nedense hiç güleceğim yoktu swh.
En ucuz ve basit yolu çikolatadır. Çikolatanın mutlu edemediği kız görmedim.
onu mutlu etmeye çalışmayarak. çünkü ne demişler:
(bkz: deveye diken insana siken yaranır)
kitap hediye ederek. hatta bunu kıza ya da erkeğe diye indirgemeden söylemek gerekirse mutsuz bir insana kitap hediye etmek yüzde tebessüm bırakır.
ülkemiz kızlarını edemezsiniz, doğuştan mutsuz olmaya proğramlanmışlar. ne yapsanız yaranamazsınız yediğiniz trip cabası değmez. ama bir fırsat verseler öyle bir mutlu ederim ki mutsuzluk ne diye unuturlar. hemen aklınıza cinsellik gelmesin. romantizim olarak.
ellerinden tutun, gözlerine bakın ve "hepsi geçecek, ben yanındayım" deyin.