1. 1.
  evet efendim;

  yüzünün her halinden mutsuz olduğu belli olan kızımızın yanına usulca yanaşıp, tatlı bir dil sayesinde içine şimşekleri çaktırmayı başardık. daha sonrasında güzel bir kahve eşliğinde muhabbet devam ederken dahada samimiyet artar. daha sonrasında akşam yemeğini bende beraber yapalım gel hem kafan dağılır gibi bahanelerle kızla eve gidilir. evde yemek yapma sırasında ufaktan alkol alımı başlarken, küçük şakalaşmalar, küçük küçük kur yapmalar ağzına bir parça salatalık * vermek gibi falan. neyse yemek işi bittikten sonra romantik komedi tadında bir film açılır ve kız duygulanır. daha sonrasında artık geri kalan belinize kuvvet.

  evet efendim kıssadan hisse kadınlarla sevişerek onları mutlu edebiliriz.
  6 -27 ... 1881 1923 1925 1987
 2. 2.
  Gratis vb. mağazalara götürerek.
  10 -5 ... lenche
 3. 3.
  Onunla güzel bir seks yapın efendim ama haram başka yol arayın .
  3 -10 ... hornswaggle
 4. 4.
  bol alışverişle tabikide örneğin hayatım gratiste deli indirim varmış deseniz evlenme teklifi gibi bir tepkiyle karşılaşırsınız.
  2 -1 ... merbazrail
 5. 5.
  Paraylan.
  mutsuz bir kızı nasıl mutlu edersiniz
  10 -5 ... 1974197819741978
 6. 6.
  edemezsiniz. mutsuz olan bir kızı mutlu etmeye çalıştığınızda otomatik olarak yeşilçam moduna giriyorlar. her zaman derim, çoğu kızın karakteristik özelliğidir, ilgi orospuluğu. siz üzgün olduğunu düşünerek üstüne titredikçe, o iyice "acılara gömülür", üzgün göründüğünde cool olduğunu falan sanıyor galiba. bre amana koyduğumun, daha yeni yirmili yaşlara girmişsin; anan sağ, baban sağ. boş beşik filmindeki gibi, bebeğine kartal mı saldırdı? nedir bu tripler?
  7 -5 ... kaia
 7. 7.
  Çikolata alın derim ben.
  5 ... kuzeyin oglu jon snow
 8. 8.
  Kızın içinde mutlu olmak gibi bir umut yoksa ne yaparsanız yapın mutlu edemezsiniz. Son bir çare olarak kredi kartınızı da verebilirsiniz, o ayrı mesele tabi.
  4 -1 ... metalsiyahi
 9. 9.
  mutsuz bir kızı nasıl mutlu edersiniz
  2 ... yine de savasacagim
 10. 10.
  Anasini sikyim neden mutlu etme gibi bir cabam olsun? Ben onun mutlu etme oyuncağı miyim? Başlığı sikiyim bak son kiz arkadaşım gibi başlık açmış ayar oldum.
  1 -1 ... adebisi