1. 1.
  (bkz: hayatta mutluluk veren küçük şeyler)
  ... uludagsozluk
 2. 2.
  oynadığınız çevrimiçi oyunda size meydan okuyacak birinin olmaması, yada oyunun en değerli eşyasını tek kuruş harcamadan basabilmiş, satın alabilmiş olmanız ve o eşyaya bakıp durarak haz almanızdır.
  ... mustafa45336
 3. 3.
  Yumuşak çikolata.
  Yani yazın çikolata dışarıda kaldığında böyle erimeye yüz tutar da yumuşar ya, o hali. Yediğim çikolata o kıvamda olunca dünyanın en mutlu insanı oluyorum ben.

  Karışık playlistte, radyoda yahut televizyonda müzik kanalında müzik dinlerken aklıma bir şarkı geliyor mesela, onu açmaya yeltenirken bir bakıyorum şarkı kendiliğinden dinlediğim yerde çalmaya başlamış. Ölüyorum mutluluktan.

  Bir şeylerle uğraşırken köpeğim geliyor bazen, patisini elimin üstüne koyuyor, sev beni der gibi bakıyor. içim huzur doluyor sözlük.

  Bir de uzun zamandır dinlediğim bir şarkı var. Genelde moralin bozukken dinliyorum ama melankolik bir şarkı değil. Bu şarkıyı açtığım anda bırakıyorum o an ne yapıyorsam, kapatıyorum gözlerimi, sonra şarkı bitiyor bir bakıyorum farkında olmadan gülümsüyorum. Öyle huzurlu, öyle yatıştırıcı bir şarkı. Çünkü gülümsemi gerektirecek hiçbir şey yapmıyorum, hiçbir şey düşünmüyorum, sadece şarkıyı dinliyorum. 4 dakikacık süren şarkı bir anda alıyor tüm hüznümü..
  2 ... bitter ziyagil
 4. 4.
  mutlu olunan küçük şeyler
  6 ... lolcu kiz
 5. 5.
  Panda videoları.

  Bi de kar kürelerini çok seviyorum. Ama bugune kadar hic kar kürem olmadı. Kendim de almak istemiyorum. Etrafımda bi ton arkadaşım var hepsi bilmesine rağmen hala almadı yavşaklar. Üzülüyorum bazen.
  3 -1 ... magdurella
 6. 6.
  sevidğinin o miniminnacık gülüşü...
  1 ... i am lucifer
 7. 7.
  horul horul uyurken biyerlerinin donmasıyla gece yarısı uyanılır, battaniye tekrar üste örtülür ve ısınmaya çalışılır. o sırada tatlı uykunun ikiye bölündüğü yerden devam etmek paha biçilemezdir. en mutlu ve huzurlu olduğum anlardan birisidir.
  1 ... kumralrus
 8. 8.
  gece ekmek arası yapmak için bakılan buzdolabında salamın bitmediğini görmek.
  2 ... ucgende alan
 9. 9.
  Daha önceden paramı saklayıp yerini unutup daha sonra o paramın elime geçmesi paha biçilemez.
  2 ... myheart
 10. 10.
  mutlu olunan küçük şeyler
  2 ... 2013 yilindan beri ulu yazari