bugün

dinlene dinlene mutsuz oluyorum daha az yoruyor.
Büyük mutsuzluklar arası küçük dinlenmeleri mutluluk sayarak.
Zeka seviyesi düşükler mi mutlu oluyor anlamadım ki.
görsel

Başaramıyoruz, beceremiyoruz. Görseldeki gibi bir engel bağlı bize, koşarken zincirleri unutuyoruz. Tam varacakken, mutlu olacakken zincir geriliyor ve düşüyoruz.
başaramıyoruz.
Bilen yeşillendirsin.
Bence başaramıyoruz sadece güzel rol yapıyoruz .
Seks yaparak.

Not: sevişmek isteyen kızlar eqlesin ❤

Beybi!
Kafaya takmiyarak emin olun şuraya entry girerken bile acep ne derler diye düşünen var en önce bunu bırakın gerisi kendiliğinden gelir.
Başaramıyoruz ağzımıza sıçıyorlar mutlu olmaya başladığımız zaman.
ben şahsen başaramıyorum. tavsiyesi olan varsa çok memnun olurdum. aman neyse ya, iyi böyle. beklenti içine girmeye gerek de yok aslında.
kimseyi gözümüzde büyütmeyerek. bizden, çoğu anlamda yukarıda, her şartta bizden iyi olan insanlara çok takılmayarak, senin yerinde olmak isteyecek insanların var olduğunu düşünerek ve şükretmeyi öğrenerek. çünkü mutlu olmamız gereken zamanlarda, bu gibi kriterlere, düşüncelere dalarsak, hiç bir zaman mutlu olamayız.
Umursamaz davranarak bile başarabileceğime inanmakta zorlanıyorum.
Ben mutlu degilim benimle beraber olan insanlar beni mutlu eder.
Kafayı yiyerek.
aptallık mutluluktur. devreye beyin girince, bir şeylerin farkında olunca insan ve her şeyi idrak edebilince mutluluk pat diye uçup gider
en uzun, en çaresiz geceni düşün. sabah olmadı mı..? mottosunu düşünerek.
Şöyle; şimdi o uyuyor eh malum 36 saat nöbet çıkışı. Ben onu hayal ediyorum kitap okurken mutlu oluyorum. O da ;psikolojisi bozuk veya canı sıkkın olduğunda sözlüğe girer bilirim ilk benim entrylerime bakacaktır bundan sonra ve onu her daim hatırladığım için "o" mutlu olacaktır. Kıps*
Tamam kardeşim iyi hoş yazmışın çevrendekileri mutlu et sende mutlu olursun diyede bütün gün tırdayım kimse yok yanımda çok yalnızım mutlu edebileceğim kimse yok.
boşverin. mutluluk gelsin sizi bulsun.
Sorgulamayı bırakarak.
sevdiğim tatlıları yiyerek, sevdiğim yemekleri yiyerek.
Kısacası yiyerek.
harici mümkün mü öptüğümün dünyasında.
Mutlu değilim ama kendimi çok iyi kandırabiliyorum mesela kitap okumaktan zevk alıyorum diyorum okuyunca hakikaten mutlu oluyorum ya da yemek yemek bana mutluluk veriyor diyorum yemek yiyince mutlu oluyorum veyahut kahve varsa bana yeter diyorum ve böyle böyle mutlu oluyorum.
mutluluğu büyütmemek gerek bence. En mutlu olduğun an mutsuz olmadığın andır diye düşünürseniz mutluluğu az da olsa yakalarsınız. Elinizdekilerin kıymetini bilin, henüz onlar da sizinleyken.
veriyorum serotonini damardan.