bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Ben başaramıyorum sözlük.
  Sürekli maddi problemler ile uğraşmaktan, istemesek dahi ailecek başka insanlardan ihtiyaç duymaktan, hastalığımın getirdiği zorluklardan, okul hayatımda yaşadığım ve bir türlü aşamadığım sorunlardan, beni hiçbir zaman sevmeyecek bir kız için devamlı bir umut içinde yaşamaktan ve tüm bunların sonucunda bu dünyaya düşman olmaktan sıkıldım.

  Yaşıyor gibi gözüküyorum ama içimdeki ateş söneli yıllar oluyor. En eğlenceli anlarda, hatta herkesin mutlu olduğu zamanlarda dahi yüzümdeki somurtkanlık yerini zoraki ve yapmacık bir gülümsemeye bırakamıyor.

  Ben mutlu değilim ve nasıl olacağımı dahi bilmiyorum.
  7 -1 ... ketiapin
 2. 2.
  huzurlu olmayı dene, mutlu etmeyi deneme kendini.
  1 ... bangerbel
 3. 3.
  başaramıyoruz net.
  -1 ... mecburi istikamet
 4. 4.
  Ben oğlumla oyunlar oynuyorum. Kahkahaları beni en çok rahatlatan şeylerden biri.
  2 ... altin disli heyriye
 5. 5.
  mutlu musun diye bir sorsana?
  ... bedreddin
 6. 6.
  robinson crusoe okuyarak.
  ... deli anlamindaki de
 7. 7.
  Mutluluğumu başka bir insana bağlamayarak. insan mutluluğunun kaynağını kendi içinde bulursa mutlu olmaması imkansızdır.
  3 ... arinel
 8. 8.
  Hayatta Söylemem, şimdi birileri gelip içine eder.
  1 ... good mor nick
 9. 9.
  Sanırım bunu sürekli dile getiren insanlar 30 yaş ve altı.. Gerçi aksini görmek de mümkün oluyor kimi zaman ama mutluluk dediğin sabun köpüğü misali zaten.. Ne her an mutlu olmaya koşmalı ne de karamsarlık içinde boğulmalı.. Anın getirileri neler, içinde bulunduğunuz ne durum ne kadar kötü... Hepsinin rolantide seyrettiği bir an vardır illaki.. Aksi olsa insanların pek çoğu ölümü seçer sanırım..

  Çalışma arkadaşlarımdan biri sürekli söylenip duruyor. O böyle şu şöyle.. Kesinlikle hiç bir şey mutlu etmiyor onu ya da öyle bir tablo çizme gayretinde.. Bir anne olarak iyi bir örnek olduğunu düşünmüyorum açıkçası.. Mutluluk bulaşıcı bir şey kesinlikle, sadece aynada mimiklerimi gevşetip gülümsemem bile yetiyor bazen. Çok da kasmayın..
  3 -1 ... sabahuykusu
 10. 10.
  Çay ve abur çubuk tüketerek, internete girerek, müzik dinleyerek, belgesel izleyerek.
  ... selia