1. 1.
  Sevmek, sevilmek, gezmek, öğrenmek, susmak, konuşmak, yürümek, koşmak, bir çocuk sevmek, bir çocuk yapmak, bazen çocuk olmak, bir çiçek dikmek ve akabinde bakmak, yağmurda yürümek, karda düşmek, güzel bir film veya tiyatro izlemek, müzik dinlemek vs. gibi şeyler yaparak yakalanabilecek duygu veya ruh hali.
  7 ... xsentos
 2. 3.
  becerebiliyorsan büyümemek çocuk kalmaktır. degilse kurtuluş da yok yolu da yok bunun. arada bi hafiften eser gibi olur, kokusunu alırsın. o kadar. gerisi yok.
  1 ... ovov
 3. 4.
  kişiden kişiye, yaş, cinsiyet vs gibi farklılıklar ile bir sürü yoldan elde edilebilecek duygudur.
  ortak olanlardan birisi ise yardım etmek tir. birisine yardım etmek.
  işte o an birisinin mutluluğuna katkı yaptığınızı düşünerek hem huzur hem mutluluk hissedersiniz. zaten yardım etme'nin geri dönüşü yani karşılığı da budur.
  ... cikolatavekahve
 4. 5.
  moralinizi bozabilecek,sizi üzecek,kötü olan her şeyi düşünmemek,akıldan çıkarmak ve kafaya takmamak..*
  -1 ... fadetoblack
 5. 6.
  mutlu olabilme kaygısıyla dolup taşan, farklı arayışlar ve mecralarla, kendine içinin gülümseyebileceğini yada gülebileceğini ispat etmeye çalışan loser kişi aksiyonları..
  ... zlya
 6. 7.
  (bkz: algının mutluluga etkisi)
  ... devedikeni
 7. 8.
  sağlıklı ve aşık olmak..
  2 ... bohemian rhapsody
 8. 9.
  sex, drugs, rock'n rool,
  and,
  anket...
  4 -3 ... tiftik kecisi
 9. 10.
  başka bir sen olmadığını başka bir hayat da olmadığını hatırlatıp kendine, hiç bir üzüntünün sonsuza kadar sürmeyeceğini bilerek yaşamak.
  ... sweetjoliee
 10. 11.
  mutluluğun tarifi ve kim için ne ifade etttiğinin tanımlanabilir bir kavram olduğuna inanmıyorum ve bana göre görecelik arz eder yani bir kalıba sokmak imkansızdır, o yüzden kişi kendini nasıl mutlu hissedecekse öyle davranması gereken durumdur. ama bir yere kadar tabi cünkü başkalarının mutluluk alanına mudahale ettiğin zaman senin mutluluğun da sınıra dayanmış demektir. *
  1 ... polen