bugün

Benim için sevdicekle takılmaktır. Zira kendi kendime pek başaramıyorum mutluluğu.
- Onun gülüşünü görmek.
- Onun kokusunu almak.
- Onunla konuşmak.
- O.
mutlu etmek.
Şort-tişört gezmektir..
Ara ara hüfffp..
kur'an okumak.
onu düşünmek.
ona kavuşacağım günü vuslatımı düşünmek. en sevdiğimi allahımı beni yaratanı düşünmek. sadece onun için yaşadığını düşünmek. bu sayede aşk ile dolmak.
işte azizim bu mutlu olmaktır.
mutluluk bir süreçtir ve çoğunlukla geçtiiğinde (bittiğinde) anlaşılır. herkese uyan standart tek bir yolu yoktur. birini mutlu eden bir başkasını mutsuz (bile) edebilir.
(bkz: hobi sahibi olmak)
o.

yok mu? alkol abi. seni damarlarına kadar biliyor içini bu meret. daha ne olsun?
mutluluk değilde sakin bir kafa için her şeyi verirdim.
Gülün.
olur olmadık olsa bile, gülün ki seratonin salgılansın.
sevgilim dicektimde daha çok mutsuz ediyor beni.
o yüzden arkadaşlarının olması ki o da yok bende.
(bkz: asosyal)
Sözlüğün güzel kızlarından biriyle saatlerce mesajlasmak. Şuan yaşadığım mutluluk verici durum.
-Kimseye kendinden fazla değer vermemek.
-Arkadaşlarına çok güvenmemek kaç yıllık olurlarsa olsun. (bizzat yaşadım bunu)
-Herşeyden zevk almaya bakmak.
-Dünü geleceği düşünmemek, anı yaşamak.
Müzik dinlemeyin. Bir saat müzik dinlemişsinizdir ve hepsi eğlenceli şeylerdir. Ama birden listede öyle bir müzik çıkar ki o an tüm mutluluk sona erer. Sona erdiği yetmez gibi bunalıma girersiniz.
Mutlu olmak için bir sebebe gerek duymamalı bence insan, yaşadığımız her an için iyi veya kötü farketmez, o anları yaşadığımız için mutlu olmalıyız.
bazen yazmak,
bazen dinlemek,
bazen okumak,
bazen arkadaşların ile vakit geçirmek,
bazen ise sadece onu düşünmek.
mutlu edersen olursun.
Saglikli olduğumu hatirlamak
Ailemin ve sevdiklerimin yanımda olduğunu bilmek
sukretmek
Otobüste akbili olmayan birisi ne akbilimi vermek
yoldan gördüğüm mendil satan teyze ve amcalardan mendil almak
yolda gördüğüm çocuklara çikolata hediye etmek
kendime severek aldigim kalem çorap gibi şeyleri beğenen arkadaşlarıma hediye vermek
müzik dinlemek
gökyüzünü izlemek
farkedilmeyen bir yere geçip önümden geçen insanları izlemek, kendimce onlar hakkında tahmin yürütmek
kitap okumak
bazen ders çalışmak
kendime hediye almak
birisine sarılmak ve ona değerli birisi olduğunu hissettirmek
dizi izlemek
yatmak
duvarı boş boş izlemek
yemek yemek
ve daha bir sürü şey sayabilirim.
şu dünyada yaşayacağın yıl sayısı maks 90-100, ortalama 60, sonrası sonsuz uyku. Ne mutluluğun olduğu nede mutsuzluğun olduğu.
cok sevilen yemegin yenmesi.
Mesele nedensiz mutlu olabilmekte...
Bana alan yoktu,bende oyuncak ayı aldım kendime sarılıp uyumak için .Öyle tatlı ki ,bembeyaz yumuşacık şuan baktıkça mutlu oluyorum.
mutlu etmekten geçer.
Kendini mutlu olduguna inandirabilmektir. Yaninda kim olursa olsun kac kisi olursa olsun kendini inandiramadiktan sonra mutlu olamiyorsun.
bulan birisi varsa bana da kesin çözüm söyleyebilir mi?hayat haritamı şaştım da.teşekkürler.
Kesinlikle ama kesinlikle gamsız olmak. Mutlu olmanın en önemli unsurlarından biri bu. Gamsız insan olmak zordur bende olmak isterdim. Ama olmaya çalışılanabilinir. insanların yaptığı eleştirileri iplemeyin, kafaya birşey takmayın gerisi gelecektir.
güncel Önemli Başlıklar