1. 1.
  Sonuçta Emellerine ulaştılar bence mutlu olmaları lazım. evet.
  -12 ... oytunkaran
 2. 2.
  Sonunda oytun da donuzlandı.

  Edit: bebe gibi açık eksiledi. Tam şu an donuzlandınız.
  -2 ... yok herif
 3. 3.
  asıl ecevit'e anayasa kitapçığı atıldığında oluşan ekonomik krize kimler sevindi görüyoruz. yıllardır meydan meydan bunu anlatanlara bakın görürsünüz. yani ecevit-sezer krizine alenen sevinenler varken yok geziciler şöyle böyle hikayesi anlatmayın.
  2 ... rmntkkmnst
 4. 4.
  mutluyuz elhamdülillah.

  bunca suça, yolsuzluğa, zulme, hırsızlığa, saltanata destek çıkanlar hak ettiklerini buluyorlar. arada biz de kaynıyoruz ama yapacak bir şey yok...

  asıl bunlara kananlar ne hissettiklerini açıklasınlar da öğrenelim. bu gidişle tuğralı dobloları park ettikleri yerde kalacak.
  1 ... rumeli71
 5. 5.
  %65 vergi alan yöneticiler bu vergiyi düşürsün o zaman gezicileri üzmek için. Hangisi daha mutlu sizce vergiyi toplayan mı ödeyen mi? Mutlu nüfusu çok az olan ülkede, farklı bir mutsuzluk sebebidir yuksek vergi sebebiyle oluşan benzin fiyatı.
  5 ... aalper
 6. 6.
  donuzlamayın yazıktır ..

  bu zavallılar gerçekten o kadar inanmışlar ki siyasal islam'ın yalanlarına en ufak bir olumsuzluğu bile muhalefete yüklüyorlar.
  destekledikleri siyasal islamcılar milyon hatta milyar dolarları cukkalarken bu zavallılar evlerine para götüremiyor ancak yetersiz beslenebiliyor sosyal yaşamları yok ve gittikçe modern toplumdan soyutlanıyorlar ...
  üstüne normal bir insanın yeteneklerine ulaşamayacak kadarda yeteneksizler .onun için oy verdiklerinin yani iktidara getirdiklerinin alaylarına ve kendilerini dahada yoksullaştırmalarına hatta çocuklarının cinsel yönden mağdur edilmesine bile göz yumuyorlar.

  biraz evvel başlığı açtık..'''Peygamberlerin de diploması yoktu'',akp milletvekili metin külük'ün sözleri.

  bakın tek bir zavallı siyasal islam destekleyicisi savunma ve öz eleştiri yapmış mı ?
  yapmamış..

  şimdide cahil ve yeteneksizliklerine ek zeka düşüklüğü ile algı operasyonu yapıp benzinin 6 liraya çıkmasını gezicilere (chp'ye-sola-hdp'!ye vb. ) bağlamaya çalışıyorlar.

  anca bu kadar akılları yetiyor biliyorlar ki modern ve gelişmiş bir ülkede yerleri yok çünkü uyum sağlayacak yetiye sahip değiller.

  olan kime oluyor biliyor musunuz ?

  gerçekten inanan ve siyasal islam'ın bir kurtuluş olduğunu sana emekçi kitlelere ,işsiz ve yoksullara.
  geçenlerde yazdım bilerek yoksullaştırılan dinle uyutulan bu kitleyi .gidin(kışın) mahallere ilkokul yakınlarına çocukların bir paltoları ,mantoları , gocukları ayaklarında sağlıklı botları yok. elde eski kazakları söküp yapılan yada ucuz iplikten örülen hırkalar va çocukların üzerinde .
  et , süt ve süt ürünleri , kaliteli sebze ve meyve hayal olmuş.
  ve bu kitlenin cahil ve kendini kurnaz sanan düşük zekalıları kendilerin bu hallere düşüren siyasal islamı görmeyip isnadı başkalarına yönlendiriyor.

  buda yetmiyor ellerinde bir kaç kuruş parası olanlar hasbelkader ev veya araba almış olanlarını da yine siyasal islam'ın dolandırıcıları soyuyor. çiftlik-bank örneği gibi.
  maalesef durum bu.
  1 ... baris hemen simdi
 7. 7.
  dalyarak beyanı.

  hırsızın hiç mi suçu yok amk.
  ... hobin rood