1. 1.
  Ev hanımları gizli geyler ve sanal doslara yöneltilen yoklama amaçlı bir soru arkadaşlar nasılsıniz.
  2 -1 ... return of the nazmiye
 2. 2.
  mutlu degilim.
  5 ... realest since kennedy
 3. 3.
  Her zaman.
  insanların aslında seni değil kendini mutlu etmek istediğini fark edince kendi kendine yetmen gerektiğini öğreniyorsun, öğretiyorlar.
  4 ... cigarettes after sex
 4. 4.
  Her insan kadar.
  ... birzamanlarinserserisi
 5. 5.
  mutluluğun ne demek olduğunu unutanlar burada mı.
  ... tunandzc
 6. 6.
  Mutluluk tam olarak ne oluyor ? Biz neye sahipken mutluyuz ? Hayatındaki herşeyin yolunda olması demek midir mutluluk yoksa hayatındaki tüm zorluklara rağmen bunu başarabilmek midir? Eğer mutlu olmak için ilk seçeneği bekliyorsanız hayattaki sayısız ihtimali çoktan kaçırmış üstelik de bunu çok kısa sürecek bir mutluluk için feda etmiş olacaksınız bile. Her şey mükemmel olmaz olsa da öyle devam etmez süreklilik gösteremez. Hayat devam ettikçe Hep bir pürüz hep bir sorun olacak elbette ki insanlar girecek hayatımıza bize anlam katacak ve insanlar götürecek bizden bizi. bazen bize ekleyecek bize lazım olanı. Beklentilerimizi gerçeklikten ayırmadan bakabilmek gerek. işimin paramın olduğu, borçsuz istenilen her yere gidilen yiyip içilen bir günün akşamı durduk yere huzursuz olduğum tatsızlık yaşadığım olur. Borcun derdin parasızlığın içinde halime dalga geçip güldüğüm de. Yani kısaca mutluluk o bu şu değil "rağmen" dir. Tüm olumsuz koşullara şartlara kurallara zorluklara kötü insanlara kaygılara rağmendir.
  2 -1 ... yaninageldimcorabinideldim
 7. 7.
  Değilim ve mutlu olduğum bir anımı da hatırlamıyorum.
  2 ... sorunluadam
 8. 8.
  Çok mutluyum. Ailem sağlıklı, etrafımda hep sevdiğim ve güvendiğim insanlar, kariyer basamaklarını adım adım çıkıyorum ve hayallerimi tek tek gerçekleştiriyorum yanımda da en büyük destekçim sevgilim var. insan daha ne ister ki? Bir de istediğim şu yurtdışı işi olursa dünyanın en mutlu insanı olcam.

  Yazları Türkiyeye gelip Türkiye cennet cennet yurtdışında insanlar soğuk, yaşam çok zor ama iş güçten geri dönemiyoruz işte demek istiyorum artık.
  3 -3 ... ben buraya icimi dokucem
 9. 9.
  bir parca mutlu olsam hemen karalar baglarim.
  son zamanlarda verdigim kararlari gozden gecirip hangisi patlayip bunun acisini cikaracak diye tahminde bulunurum.
  kesin gozden kacirdigim bir sey vardir.yoksa neden mutlu olayim ki.
  mutluluk beni korkutur.

  bir yemegi zevkle yiyorsam kesin icinden kıl çıkar.
  mutluluk benim icin boyledir.
  ... beton baris
 10. 10.
  Sanırım mutluyum. Başarmayı çok istediğim bir şeyi başardım. Kaybettiğim şeyler de var ama bunlar olabilecek şeyler. Olmasını istediğim her şeye neredeyse sahibim. Mutlu olmamak için sebebim yok.
  1 ... nikimikedi7