bugün

Birisi kızınca diğerinin sağduyulu yaklaşması diyorum. Uzun evliliklerde hep bu vardır.
Anne baba ve kızın anne babasını, bütün akrabaları kendinizden uzak tutun dünyada cenneti yaşamazsanız götüm aq.
" kadının kör olduğu, erkeğin sağır olduğu evlilik dünyanın en mutlu evliliğidir. "
birbirinizin yanında osurmayın, mümkünse tuvaletler ayrı olmalı ki biriniz sıçtıktan sonra kokuyu diğer eş almasın. bunlar ufak ama yaşanırken içten içe can sıkıcı ve eşleri birbirinden soğutan detaylardır.
Tartışma da, iki kişiden biri sen haklısın tamam deyip susacak
inada gerek yok
Ayrıca evlilikte onlarca yılı devirmiş iki büyüğün dizinin dibine oturup onlardan tavsiye alacak.
Tabi anto çok haklı. Kadın Güler yüzlü olacak, güleç olacak ve erkeğinin keyfini yerine getirecek hep. Kadının var oluş Amacı ve evlilikteki vazifesi budur. Verdim artını anto.
mutlu bir eş seçin.
kadın gülecek neşeli olacak, kadın muşmula suratlı olmayacak.
Lütfen şuraya çocuk yazmayın da. Eşler arasındaki sorunlarınızı çocuklara yansıtıyorsunuz sonra sorunlu nesiller çıkıyor ortaya.
evlenen siz olmayın.

ben hangi düğüne gitsem çok mutlu hissediyorum kendimi. mutluluk ve evliliğin bir arada olduğu yegane denklem de budur, evlenen sen olmayacaksın o zaman evlilik mutlu hale geliyor kendiliğinden.
az konusmak çok sex

bir kadın yatakta mutlu oluyorsa çene çalmaz arkadaş ben çevremde ki büyük dul kesimden (çünkü yatakta mutlu edilemediklerinden boşandılar) bunu bilirim bunu söylerim.
ama er kisisi anlamıyor kı birlikte oldukları kisiyle 3 -5 yılı devirince özentisiz kendi islerini görecek kadar efor sarfetmeye başlıyorlar robotlaşıyorlar monotonlaşıyor.
sonra vay efendim kadın çok konuşuyor da evde huzurum yokta mutsuzum da
aldatılırsında sen ilerde demedi deme susturmayı beceremiyorsun artık.

bi kere sen o kadını yatakta mutlu etmeyince ne olacak
kadın kuruntulara başlayacak kadin beyni böyle çalışıyor kabullenin
artık beni sevmiyor mu? artık beni begenmiyor mu? yoksa başka biri mi var?
kendi darlandıkça senide darlatacak mutlu evliliğin cözümü
kadına bunları düşündürtmeyeceksin öyle olsa bile belli etmeyeceksin
1 saat sporunu yapicaksin arkadaşım yoksa sürmez bi ömür.

belinize kuvvet aslan parçaları
(bkz: para)
seks
Evlenmeden önce iyi tanıyın ve evlendikten sonra değiştirmeye çalışmayın.

Olduğu gibi kabullenin.
Sürekli ve sonsuz mutluluk diye bir şey olmadığının farkına varın. Karşınızdakine değerli olduğunu hissettirin ve asla yalan söylemeyin.
sevişin.
Sex, iyi bir evliliğin yüzde 5 i, kötü bir evliliğin yüzde 95 idir.
Burası çokönemli.

1 flört zamanı çok iyi gözlemleyin..
Aynı şeylerden hoşlanma çok önemli..

Örnek siz fantastik filmleri severken o dram filmlerini seviyor ise çok ciddi o bile sorun olacak..

Bu da çokomelli

2 maddiyat önemli..

3 kırkından sonra çocuk tapmayın.. Evliliği zorluyor..
%100 mutlu olan evli bir çift olması bana ütopik geliyor. insanın olduğu yerde her türlü olasılık mümkün.

insan tabiatı gereği tatmin düzeyine ulaştıkça daha fazlasını istiyor.

Bazı insanlar doğru beklentiler ile evleniyor. Evlendiği insan için de doğru beklentileri var.

Ne kadar az süpriz varsa o kadar az sorun oluyor bence.
Evlilik, önerilerle mutlu kılınacak bir birliktelik değildir. Alacağınız tavsiyeler ne kadar akılcı olursa olsun, eşiniz sallamayacağı için hükmü yoktur. Tam da bu yüzden mutsuzsunuz zaten. Şanssızmışsınız, uyuşmuyormuşsunuz meğer, olmamış. Bu kadar.
Ben evli değilim ve hiç evlenmedim. Evli olmadığım halde evlilik kurumu hakkında konuşabilirim çünkü evli arkadaşlarım var. Psikolog gibi bana anlatıyorlar.

Bence en temel sorun birlikte bir şey yapabilme konusunda ortaya çıkıyor. Yani aynı evin içinde farklı odalarda oturup farklı işlerle meşgul olmak evliliği zora sokuyor.
Ailelerden uzakta olmak.
Parasız mutlu olmayı bilmek.

Saygı sevgi zaten demeyeceğim bunlar yoksa ne b*k yemeye evleniyorsunuz?
(img:#1840941)
mutlaka bir kaç yedek bulundurun..

unutmayın ki pompanın bile yedeği var bu hayatta..

anahtarın bile yedeği var lan ben size daa ne diyim?
fazla naz aşık usandırmasın; ılımlı, anlayışlı insanlarla evlenin. kaybetmezsiniz.

aksi halde ulaştırma bakanlığı anamın amına bir viyadük açsa da kalan ömrümü cenin pozisyonunda dertten tasadan uzak geçirsem diye söylenerek karın doyurmak için oturduğunuz yemek masasında hıncınızdan 3 öğün hakyemez yumruğuyla soğan yumruklarsınız.
Evlenmeyin.