bugün

çelişkili şarkı.
"sevdiğini hiç söylemedi, bazen çok döverdi" deyip de hala mutlu aşka inanmak için mazoşist, psikopat olmak gerekli.
dinledikçe insanı keyfe getiren şarkıdır. bünyeye tebessüm ettirir..

http://www.youtube.com/watch?v=pOcBSTqvUXg
Biri bunu bana kanıtlasın o halde...
masallar dışında gerçek hayatta da varsa "hani nerede?" diyeceğimiz aşktır. çünkü sonsuza kadar mutlu eden bir aşk yaşamak henüz insanoğluna nasip olmadı.
aşk zaten mutlu olmak için vardır.
ezginin günlüğü'nün alaturka güzeli. dinleyin bakın, evrendeki bütün kişisel gelişim kitaplarının tümünün sağladığından daha fazla bir pozitif enerji akacak ruhunuza. sevin, hayat sevince güzel. ezginin günlüğü dinleyin, hayat ezginin günlüğü dinleyince güzel.*
(bkz: hadi len)
hıçkıra hıçkıra ağlatmıştır gecenin bir saati.

edit: bir de var diyip umutlandırıyorlar lan!
"şu giden gemi benim olsun, olsun
yakarım yangınım olsun, olsun
yedi cihan gülsün halime
yeter yanımda olsun"

(bkz: platonik aşk)
sevdiğini hiç söylemedi, bazen çok döverdi

kendi neşesi vardır bu şarkının kendi kederi...

ezginin günlüğünün tebbessüm şarkılarından biridir.
ezginin günlüğünün ilk aşk albümünden çok güzel bir şarkıdır.
ben görmedim duymadım.. ha vardır bir,iki onlar da istisna..gel gelelim istisnalar kaideyi bozmuyor.
izelle polemik yaşayabilecek kişi söylemidir.
"mutlu aşk yoktur" der ünlü düşünür. olsa bile sonu mutsuzdur. sonu mutlu olsa bile rol yapıyorlardır. rol yapmıyorlarsa da salaklardır.
* *
ezgi...
ezgi...
ezgi...

bu adamlar bu işi en iyi becerenlerden!

ezgi ile uğraşıp bunu türkiye de en iyi şekilde icra eden bir topluluğa da bu yakışıyor dedirten cinsten.
hayatın tam dibine çökmüşken bile dinlendiğinde, insanın içini cennet bahçesine çeviren şarkıdır.
(bkz: aragon)'un mutlu aşk yoktur şiirinin olumlusu olup pek de inandırıcı gelmeyeni.
insanın ruhunu gıdıklayan şarkı..

söylerken, dinlerken bile itinayla kımıl kımıl olunur..

"benim sevdam dile dusmus,olsun! atesimle alem tutusmus,olsun!
yedi cihan gulsun halime,mutluluk benim olsun!"
(bkz: mutlu aşk varsa da mutlu son yoktur)
mutlu aşkı görenlerin heyecana kapılmayarak, 0 bilmem ne 44 58 numaralı ihbar hattını kullanmaları istenmektedir. yetkililer gelene dek de korkutup kaçırmayın vicdansızı.
aşığının bu kadar çok vukuatından yakındığı halde yeter yanımda olsun diyen hatunu dinleyince, mutlu olmasa da aşk var kanısına varılmasını sağlayan şarkı.
aşk karşılıksız sevmek olarak tanımlanırsa olmadığı büsbütün ortada olacak eylem..aşk zaten ulaşılamayana ulaşma çabasıdır.zordur..
mutlu aşk yoktur. her aşkın içinde yatan bir hüzün vardır mutlaka.
özellikle nakarart kısmı ile insanı keyiflendiren, aslında gerçek olmadığını bilmenize rağmen önermenin gerçekliğine inanma isteğinizi arttıran güzel şarkı.
teoman da bir sarkısında "mutlu ask varsa sa mutlu son yoktur" demistir.
evet, mutlu aşk vardır ve ömrü çok kısadır. karşılık bulan her aşık mutludur, ta ki onu yitirene kadar. başka bir deyişle hızla tüketip elinde hiç bir şey kalmayıncaya kadar... akabinde mutlu aşk da çeker gider, yok olur.