bugün

tezgahın köşesine bir miktar şeker koyulup besletilebilir.
hayatının aşkını bulan ve evlenip çoluk çocuğa karışacağı için kendini sözlükten sildiren yazar. burada kaydadeğer arkadaşlıklar kurmadım, ne de olsa sanal bir ortam işte. neyse hoşçakalın sevgili yazarlar.
(#21881381) dünya mutfağıyla da ilgilidir .
bulaşık deterjanı sıkın oralara gider.
ben olmasam da yolunu bulabilecek, önünü görebilecek karıncadır.ne kadar da üzücü
Herkesin evinde mutlaka bulunur.
uludağsözlük yazarıdır.
muhabbeti tatlı yazar. yardımsever ve hoşgörülü insandır.

edit: imla.
konuşmasıyla ana haber bültenlerine çıkabilecek kapasitede olan sohbeti tatlı yazardır.
güzel bir müzik zevki olan hoş sohbet yazar. sayılarının artması dileğiyle.
(bkz: #19538238)

akşam akşam gözlerimden yaşları düşürmüş yazar.
Müneccim yazar bu. Tanımam bilmem ama daha diyaloğun ilk dakikasında ismimi bilip sonra da attım tuttu dedi. Nereden biliyorsun deyince de "sahiden x mi ismin yoksa kafa mı buluyorsun" dedi. Çok şaşkınım cidden... Fal baktırmalık bir yazardır.

Efenim gelelim gerçeklere, yemedim o dediklerini karınca ve gücendim sana. Eğlenecek bir ben mi kaldım, hı? Ayıp yahu... ismimi nereden bildiğini çözmem üç dakikamı aldı ayrıca. Sokak lambalarındaki imzaya dikkat et hocam dedem.*

Ekleme: eabboow üslubu ciddiye alıp güle güle çekti ya lan bana. Sonradan neyin okursa deyu not düşüyorum "saygıdeğer sözlük kıllanıcısı, daha hâlâ devam ettiğim o üslub çelik ayna. sen tutar da öyle cambazlık kovalarsan durumu anlayandan ne beklersin? Anladığım yanlış bile olabilir, buna rağmen..."

tam gaz çelik ayna devam fiyuuw. Oldu haydi öperler...
mutfaktaki karınca,
mutfaktaki karınca,
o da karnını doyurma uğraşında
karınca kararınca...
sahildeki dondurma çağrışımı yapan yazardır. Henüz bir bir girisini okumadım ama Hoş gelmiştir...
hoş gelmiştir...sözlüğün beti bereketidir.
muhabbeti saran yazardır.
hoş sohbet yazar. *
scorpion.
fizik dersinden anlamasa da hoş, sevilir, sayılır bir yazar. *
berekettir. *
sonbahar insanıdır. iyi kalplidir. muziptir.
beni pek sevmedi.altruizm destekçisiya kendisi ondan ondan, kesin ondan.
çamaşır suyuyla uzaklaştırılabilir.
9. nesil cici bir yazar. seri artı oy veren meleklerden olduğu söyleniyor, doğru mudur bilemem. *
(#17273322)entrysiyle ne yaptın sen dedirten akla hınzırlıklar getiren yazar.
aşkolsun sana çocuk.