bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    mutfakta yemek hazirlarken şarkıyı katleden sözlerini yeniden yazan annedir.örnek vermek gerekirse:

pat diye patlamak üzereyim
    nereden tutup düzelteyim
    ortağı oldum şirketin
    kendimi öpesim var

aman hadi kalk hoplayalım kız
    çakkıdı çakkıdı hoplayalım kız
    azıcık üstten azıcık alttan
    hoppidi hoppidi hoplayalım kız.**
    9 ... tifosi
  2. 2.
    annelerin genellikle hiçbir şarkıyı tam bilmemesinden ötürü komik kombinasyonlar yarattığı, uzaklara gidince özlem duyulan mutfağın olmazsa olmazlarındandır.
    3 ... kahvekremasi
  3. 3.
    yaptığı işten zevk alan annedir.
    3 ... blindguardian
  4. 4.
    duyduğumda kulaklarıma inanamadığım bi insan sarkıyı nasıl bu kadar katledebilir dediğim olay.
    -ölürken bile yanımda ol sevgilim.cennet bile çekilmez sensiz ah ben neyleyimmm..
    +anneeeeeaaaa.şarkıyı katletmeeeee..***
    4 -1 ... cadıı
  5. 5.
    hiçbir zaman albüm teklifi alamayacak candır.
    4 ... pafküf
  6. 6.
    acımasız oldun niye bu kadar
    gün gibi gün gibi çekip gittin
    bırakma sarılayım ayaklarına
    kum gibii kum gibiiii. *
    -1 ... ozgurlerce
  7. 7.
    o anne ki sesinden istiklal marsini duysaniz tanimanizin mümkünati yoktur, ama 0.2 oktavlik sesiyle oyle bir cigirir ki: "elvedaa meyhaanecii artık kalaaamıyoruuumm, bir başkayım bu akşaaam sarhoş olaamıyoooruumm.." * *

-anne yaaa
    -ne vaarr?
    -sesini diyorum azicik kissan!!
    -aman ne var sarki soyluyoruz iste, gel sen yap o zaman yemegi!
    -ha o sarki miydi...peki.
    2 ... dramtatatam
  8. 8.
    her an annesinden istek parça isteyebilecek avantajına sahip çocuğun annesidir.

anne+dertleeeerii zeeevk edindiiimm..bendee neşeeee ne ararr...rararayram...
    fayaka+off anne yaaa..hele bi destur yaaaa...
    1 ... fayaka
  9. 9.
    genelde çocukların evde sürekli dinledikler şarkıları, annelerin kendi tarzına uydurup cover yapmasıdır.
    ... marionette
  10. 10.
    eğer mırıldandıgı şarkı , -kendisinin de bundan haberi olmamasıyla beraber- sagopa kajmer-vasiyet ise daha bi ilginçleşen sahalarda görmek istedigimiz hareketlerdendir.
    ... nietzsche