1. 1.
  ev sakinleri görmeden, mutfağa girip, tencereden kepçeyle yemek yeme eylemidir. iş sonrası delil bırakmadan tencere, kapak ve kepçe eski yerlerine itina ile konulmalıdır.
  2 ... silverring
 2. 2.
  çok zevklidir. tabağınızda yediğinizden 10 kat zevk alırsınız.
  3 ... nadiren de olsa severim
 3. 3.
  ocağa dökülen makarnaları toplamak eziyet gelir o an. bir iki tane kalsındır ne olacak.
  2 ... korseyid
 4. 4.
  bir üst seviyesi için ;

  (bkz: puding tenceresini yalamak)
  *
  3 ... svsilence
 5. 5.
  sanki yediğiniz şey hiç bitmeyecekmiş gibi yemenize sebep olur.
  2 ... kavim
 6. 6.
  Direkt olarak tencereden yenen yemek insanın o yemekten fazla yemesine engeldir. Çünkü insanoğlu küçük tabaklarda yemek yediğinde doymaz ama büyük tabaklardan veya tencereden yemek yediğinde hemen doyar. burda doyan midenin %30 u gözün ise %70 idir. zaten insanın tam anlamıyla doyması gözle midenin doyma oranları eşit oluncaya kadar yemek yemesinden geçer.
  ... petronas
 7. 7.
  tedirgin bir halde kaşığı çatalı daldırırken bir yandan da göz kapıda her an anne gelecek korkusunun yarattığı duygunun sebebi.
  1 ... mamiyelli
 8. 8.
  sofraya oturup yemek yemekten daha zevkli ve eğlencelidir. ayrıca yapılan bu eylemden sonra insan cinsel hazza yönelebilir.
  1 ... klibimde oynar misin
 9. 9.
  açlığın hat safhaya gelip üşengeçlikten tabakla kaşıkla uğraşılmadığı eylemdir. çok zevklidir efenim bir de yakalanma korkusuyla beraber daha bir tatlı gelir o yenen yemek.
  ... ohh miss
 10. 10.
  Öğrenci evlerinde yapılamayacak sinsi harekettir. Evde kimse olmasa da hatta ocağın üstünde bir tencere olsa bile kesinlikle o tencerenin içi boş olacağından imkansızdır.
  1 ... bayvathek