1. 1.
  şahsi internet sitesinde kendi biyografisini şu şekilde tarif etmiştir:

  10.05.1966 Konya doğumluyum. Çiftçi bir ailenin yedi çocuğundan biriyim.

  Tahsilim lise terk. 16 yaşında bağlama ile başlayan şiirler, besteler. 1986-1988 arasında askerliğim. 1990 Yılında evlendim.Şu an Ahmet 14,Gülsüm 12,irem 10, üç can parcam var. 1990 ilk albümüm DOĞUYORUZ UFUKLARDAN ile başlayan ve 2005 yılında son albümüm SATAN SATANA, 15 yılda 13 albüm

  1988 yılından bu güne kadar, Edirne'den Kars'a, Avusturya'dan ingiltere' ye kadar binlerce konserlerim ve bitmeyen heyecanlarım, tükenmeyen umutlarım ömrün son demine kadar aynı şekilde devam edecek Allah ömür verirse ..

  Nice yeni albümlere ,nice güzelliklere Hep birlikte ve hep beraber. Biliyorum ve unutmuyorum ki

  {Sanatçının ömrü sevenlerinin sevgisi kadardır}.
  19 -2 ... palta
 2. 2.
  yaptığı bir şarkı ile türk milliyetçisi kitle tarafından sahiplenilen sanatçı...
  7 -1 ... ferrole
 3. 3.
  ülkücü gençliğin idoellerinden birisidir.tahminimce bu işinede gelmektedir.zira vermiş oldu konserlerde duyduğum kadarıyla yer bulmak bile zormuş.
  ayrıca gayet zeki bir insandır.ülkemizde vatan millet saarya edebiyatı yapanların eşşek yükü ile parayı götürdüklerini görmüştür.
  son cümlem kendisine değil kimsenin ne kazandığında gözümüz yok sorun kazandıranlarda...
  3 -15 ... msd
 4. 4.
  vatanı bölmeye çalışan, isyankar şarkıcılar karşısında, sanatıyla parlamış bir yıldız.. varolsundur. ayrıca şarkılarının içeriğinde asla kin yoktur.
  28 -6 ... pilotmont
 5. 5.
  9 eylül 2006 tarihinde denizlide konseri olan sanatçı.Şarkılarında dostluğu,aşkı,vatanı ve unutulmaya yüz tutmuş değerlerimizi işler.Gözü kapalı kudurgun salyalarını saçanların aksine solcununda sağcınında bu ülke için hayırlı olanını sever, destekler.
  8 -3 ... rweasley
 6. 6.
  müzik kutularının vazgeçilmezidir ne yazık ki. Müzikten az çok anlayan her bireyin dinlemeye tahammül dahi edemeyeceği bir müzik icra etmesine karşın bir ideolojiyi temsil ettiği için dinlenmektedir.
  (bkz: kızıl elma)
  3 -14 ... diyonsos
 7. 7.
  ölürüm türkiyem ve başbuğlar ölmez parçalarının söz yazarı ve bestecisi kişi.
  ülkücü camianın protest seslerinden biridir.
  mütevazi gözükmek için kasıldıkça kasılan insanları sevmediğim için bunuda sevmem.
  4 -14 ... siyahbeyazkizil
 8. 8.
  sarkilarindan çok ülkücülügüyle ün yapmis sanatci(?) * *
  5 -5 ... kopush
 9. 9.
  gitme turnam adlı türküsüyle beni benden alan ve iyi ki varsın dediğim türkücü, siyasi ideolojisi beni hiç alakadar etmiyor.
  9 -3 ... xiphoideus
 10. 10.
  şarkılarında vatan ve millet kavramını çok güzel işler ama gelin görün ki vatanını sevmesi dolayısıyla eleştirilen kişidir. insanların vatan hainleri varken niye bunları dinliyorsunuza getirdiği sanatçı kişidir. bu ülkede sevilmek için ülkeyi kötülemek teröristlerle işbirliği mi yapmak gerekiyor sorarım?

  (bkz: ahmet kaya)
  15 -7 ... to madeira