bugün

polisi öldüresiye taşlarken öldürülen anarşist ethem sarısülük'ün abisinin attığı tweet.

görsel

genç teröristler rahatsız.
Kardeşine terörist diyenleri haklı çıkarmıştır.
Yakında alman cumhurbaşkanıyla görürüz kendisini.
Polis silahsız kardeşini öldürünce sorun olmuyor değil mi demiş birisi de.

Açın yasaları okuyun, taş da silahtır. Madem taş çok zararsız bir şey, gel ben senin kafana atayım bakalım.
Ulan polisi yunan askeri gibi kovalayıp linç edeceklerdi polis kaçmasa hala arsızlık yapıyolar. Klasik dhkpc cemaati işte. .
Polise attıkları taşı insan düşmanına atmaz. Nasıl bir devlet düşmanı bunlar gerisini siz düşünün.

Polisler ölüyor ya, işte sevinenler hep bunlar. Orada polise ölümüne taş atanlar.

Bu millet kim dost kim düşman çok iyi biliyor, sizin siraniz da gelecek.
haklıdır.

(bkz: öyle göte böyle yarrak)
her zamanki gibi anlatılanın "hanya" anlanılanın ise konya olduğu mevzudur. "haklıdır haksızdır" a hiç girmeyeceğim zira kardeşim öldürülse hemde onu korumak için maaş alan bir memur tarafından bilmiyorum nasıl bir ruh haline girerim.

benim asıl canımı sıkan mal mal konuşan tiplere. şimdi bakıyorsun bebelerden birisi bu başlığa entiri giriyor eleştirdiği şey polisin tehdit edilmesi ama ne yazıyor sonrasında ;

--spoiler--

bu millet kim dost kim düşman çok iyi biliyor, sizin siraniz da gelecek.

--spoiler--

sizin sıranızda gelecek bak bak bak. ne oldu o az önce kastığın duyarlılıklar "polisler ölüyor tehdit ediliyor siz buna seviniyorsunuz" lafı ? sizin sıranızda gelecek yani sizi de öldüreceğiz diyor ama dediğinin farkında bile değil..
görsel

Terörist babası beyanı.
güncel Önemli Başlıklar