1. 1.
    (bkz: akp döneminde olmuştur)

gördüğümde gözlerime inanamadım, "acaba mustafa sarıgül'e olan hayranlığımdan dolayı bilinç altım bana oyun mu oynuyor" gibisinden beyin fırtınası yaşadım, bi ara tek çare sarıgül şeklinde duvar yazıları yazan kardeşlerim.

akabinde ve detayında, yanımdaki bir kaç sarıgül hayranı kardeşimin ," bu ne demek oluyor, sayın sarıgül'ün tuvalet simgesi olarak kullanılması ne demek, tayyip istifa, tayyip istifaaa!" şeklinde slogan atmaya başlaması ile durumun vehametinin farkına vardım.

ihtiyacımızı gidermek için ziyaret edip mola verdiğimiz işletme sahibi yobaz bir akp'li idi dostlarım.bu acı gerçeğin, bir akp'liye para kazandırmanın verdiği sinir harbi sonrası dayanamayarak sayın sarıgül'ün kullanıldığı tuvalet ibaresini yanımda taşıdığım rambo bıçağı ile delik deşik ederek hırsımı aldım.

tabi öncesinde bu akplilerin gerçek yüzlerini, ne denli nefret dolu olduklarını sizlere bir kez daha göstermek amacı ile fotosunu çektim, iphone'um ile.

şimdi ise işletme sahibini bıçaklamak, intikamımızı almak üzere koşarak yazıhane kısmına çıkıyoruz diğer sarıgül hayranı kemalist yoldaşlarla.

mustafa sarıgül silüetindeki erkek tuvalet simgesi
    3 -4 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    (bkz: sözlüğün en beyinsiz yazarı)
    1 -3 ... kopstar