bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Şimdi yaptığı şarkılardan çok daha iyi olan şarkılardır. O erkan oğur'un perdesiz gitarıyla çaldığı şarkıları dinlemek büyük haz verir insana. Bu şarkıların sözlerini saçma bulan arkadaşlar bence fazla yüzeysel ya da irdeleyerek bakıyorlar parçaya. Gayet güzel sözleri de var bu şarkıların.

(bkz: beni ağlatma)
    (bkz: bir anda)
    (bkz: gidenlerden)
    (bkz: iki tas çorba)
    (bkz: nerdesin)
    4 ... hendrix
  2. 2.
    (bkz: çok hislendim be sözlük)
    2 ... bahdeniz
  3. 3.
    (bkz: hey gidi günler heyy)
    mustafa sandal'ı bir kız görecek de çorap örecek mi diye heyecan içinde bekler dururduk.
    (bkz: efkarlandım bak şimdi)
    2 ... kaytan biyikli dilber
  4. 4.
    (bkz: denize dogru)
    (bkz: bir tanem)
    2 ... penguu
  5. 5.
    derinden, farkli bir yerlerden soylercesine alip goturen parcalardir. musti'nin 1996 yilinda cikardigi album butun parcalariyla hala ezberdedir.

(bkz: benim aska inancim kalmadi)
    (bkz: jest oldu)
    (bkz: iki tas corba)
    (bkz: denize dogru)
    2 ... iyi aksamlar
  6. 6.
    Onun Arabası var
    1 ... cirkinordekyavrusu
  7. 7.
    bir ara türkiye de albüm de çıkaran amerikalı andy ve paul isimli müzisyenlerin gitar çaldığı hakkını alamamış, mükemmel parçası iki tas çorba dır.
    ... serander
  8. 8.
    çocukluğumun güzel mi güzel şarkıları
    ayrıca şimdiki şarkılarını duyduğumda mustafa sandalın artık kesinlikle eskisi gibi olmadığını düşünmeme ve bu yüzden üzülmeme neden olan şarkılar******
    1 ... tvdeki kiz
  9. 9.
    mustafa sandal'ın en güzel bestelerinin olduğu 96 albumunu hatırlatır bu başlık. o yaşlarda gençlik çağlarına adımını atan ve kulaklarındaki müziği melodiden öte bir sezgiyle dinleyen hassas kalplerimizin nadide şarkılarıydı.
    1 ... aynalı baba tutkunu
  10. 10.
    Mustafa Sandal'ın eski şarkısı yoktur. Onun şarkıları eskimez! *
    -2 ... expert16