bugün

https://m.youtube.com/wat...D7lY&feature=youtu.be

Mustafa keser Bülent ersoy'a bir hayli kızmış. Bence haklı. Bülent Ersoy müzik bilgisi olan fakat şöhretinin büyük kısmını sansasyonel haberlerle elde etmiş biri.
Diva konusunda da Mustafa bey sonuna kadar haklı.

Sabah sabah bunları dert ettim, utanıyorum.

Edit: yalnizca deli yalnizca sair isimli yazara cevaben, okurken ağdalı ve usulüne uygun okumuyor katılırım. Lakin Bülent Ersoy'un eğitimli ve nota bilgisinin olduğu tartışma götürmez bir gerçektir. inci Çayırlı gibi bir sanatçının yanında esamesi okunmaz o ayrı...
''bülent ersoy müzik bilgisi olan'' derken nota bilmeyen pek çok eseri de usulüne uygun okumayan, ağdalı yorumlarıyla esere ve eser sahiplerine saygısızlık eden bir kişi olduğunu da atlamayalım...

bülent ersoy ile mustafa keser'in müzik bilgisi ve geçmişini teraziye koymak bile mustafa keser'e ağır saygısızlık olur... kendisinin de belirttiği üzere izmir radyosunda senelerce saz sanatçısı olarak çalışmış. büyük isimlerle bir arada olmuş, işin ilmi kısmını en büyük ustalardan öğrenmiş kısacası radyo sanatçısı olarak bunu en üst seviyeye vardırmış bir isim mustafa keser...
yani öyle sıradan bir adamdan bahsetmiyoruz...

bülent ersoy'un ne olup ne olmadığını herkes bilmiyor maalesef.
diva yakıştırması sanat tarihimizdeki gerçek divalara en ağır hakarettir..
daha da fazla bir şey söylemiyorum. mustafa keser delikanlı adamdır. fazla bile sabretti...
Mustafa keser müzik bilgisiyle olsun beyefendiliğiyle olsun döver. Net söylüyorum Mustafa keser bir türküyü bilmiyorsa o türkü henüz derlenmemiştir. Adamda öyle bir repertuar var.
görsel

keman sanatçısı, şef ilyas tetik'in ekmeği ile oynayıp adamı intihara götüren sürecin sol halkası olan bir kimse hakkında atılan şu twitt az bile kalır..

mustafa keser'in en büyük yanlışı çakma bir diva ile aynı programa çıkmaktı..
programın ilk bölümünde zil zurna sarhoş gördüğümüz sözde diva ile bırakın aynı programı paylaşmayı aynı ortamda bulunmak bile mustafa keser seviyesindeki bir insana uygun değildi...
sayın mustafa keser kendine ne kadar kızsa haklıdır...

adama gerçekten üzüldüm. yahu senin bülent ersoy ile ne işin var?
koskoca tipler çocuk gibi birbirine sallıyorlar. biz star yaratamıyoruz. milyonlarla oynuyorlar ama küçücük bir meseleyi bile çözemiyorlar.
görsel
para için her çağrılan projeye gidersen bunlar az bile keser abi.
güncel Önemli Başlıklar