1. 1.
  Ay siz çok değer veriyordunuz sanki ya siz kendinize bakın. Evet. Islamcı yaratıklar.
  5 -4 ... tarkan filmindeki ahtapot
 2. 2.
  velev ki bunu demiş olsun, gayet normaldir. atatürk de tipik bir müslüman türk çocuğu, osmanlı erkeğidir.

  biz yaptıklarına bakalım, türk'ün töresini diriltip çağa uydurmak için yaptıkları aşikar.
  5 -1 ... ateistvaiz
 3. 3.
  sözlüğü akçomarlar sarmış yine.
  4 -1 ... ahmetgonulx
 4. 4.
  (bkz: kaynak götüm)

  (bkz: at yalanı sikeyim inananı)

  adam medeni kanunu boşanma hakkını getirmiş, tüm avrupa medeniyeti hayal bile edemezken seçme seçilme hakkı varmiş, karılarınızı dövün diyen, iki kadının şahitliğini bir erkeğe eşit sayan yobazın tekinin kuburdan attığı iftiraya bak.

  kadınlar onun sayesinde birey olmuşlardır. bunu çöl bedevilerinin anlamasını beklemiyoruz.
  8 -1 ... noxeca
 5. 5.
  ehl-i yalan'dan nağmeler!

  kanıt? şuymuş:

  --spoiler--
  kaynak: osman yüksel serdengeçti, bir nesli nasıl mahvetdiler.
  --spoiler--

  götoş yobazların yalancı ağa babalarının birisinin yalannamesi! kanıt böyle oluyorsa bende kralı var: (bkz: ebu cehil in hatıratı)

  bu arada "mahvettiler" arap siki ile badelenmiş gapçık yobaz ağzına yeteri kadar arapça gelmediği için "mahvetdiler" oluyor!

  (bkz: yobazların propaganda mekanizması)
  6 -1 ... rumeli71
 6. 6.
  türk kadını kapılar ardına peçenin arkasına esir etmez, kadın erkeğin arkasında değil her zaman yanında yürür, ana değerlidir el üstüne tutulur ve her kadın bir anne adayıdır başımızın tacıdır. arap zihniyeti bunu anlamaz.
  atatürk daha ne yapsın yüzyıllarca kapalı kapılar peçeler arkasında baskı altında tutulmuş türk kadınına zamanın toplum yapısına bakıldığında verilebilecek tepkiler düşünüldüğünde verdiği özgürlükler kadına saygı duyduğunu yücelttiğinin en açık göstergesidir.
  tesettür dediğin ise kadını yürüyen avret yeri vajina senin anlayacağın anlam ile yürüyen am dahası avrat olarak görmekten her görenin tahrik olacağını düşünmekten, onu örtmekten başka bir şey değildir. yani kadının araptaki karşılığı değeri alınıp satılacak amdır ötesi değil.
  4 ... faso aga
 7. 7.
  senin türkçeye verdiğin değerden fazladır. ''Mustafa kemal'in''
  2 ... modern zaman filozofu
 8. 8.
  azdır!

  öyle olduğu için kadınlarımızı (bkz: avrupalı kadınlara parmak ısırtan islami rahmet)lerden mahrum etmek için elinden geleni yapmıştır. oysa o rahmetler öyle rahmetlerdir ki onlarla rahmetlenen kadın şad olur. bak şuradaki şad olmak üzere:

  https://www.sozcu.com.tr/...dina-idam-cezasi-2400623/

  https://www.youtube.com/watch?v=652l-3Ymczo+
  4 ... rumeli71
 9. 9.
  kurtuluş mücadelesi döneminde ögretmenlere konuşma yaparken kadın öğretmenlerin arka sıralarda tecrit edilmiş halde oturduğunu görünce ön sıralara yerleşmelerini sağlamadan konuşmasına devam etmemek.
  halide edip adıvar gibi kara fatma gibi kurtuluş savaşı kahramanlarına rütbe vermek, cumhuriyet kurulduktan sonra kadın ve erkeğin eşit haklara sahip olduğu bir medeni kanun çıkarmak, kadınlara seçme hakkı vermek.
  akpli diyanetin şu fetvasıyla anlaşılabileceği gibi medeni kanun ve resmi nikah olmasaydı erkekler eşlerinden sms yoluyla boşanabileceklerdi.
  (bkz: diyanet ten sms ile boşanma mümkün fetvası)
  6 ... strawberry blonde
 10. 10.
  secme ve secilme haklari gibi konulara girince ortada tartisma kalmaz.

  kaynagin ise bir götü nasil mahvettiler olmasi manidar.
  5 -1 ... portatif