1. 1.
  kara cahilin önde gidenidir. sonra ''vay efendim tayyip neler yapıyor bu kadar kör müsünüz, bu kadar cahil olmayın''. kardeşim senin mustafa Kemal'e yaptığını adam da tayyip'e yapıyor. efendiye diyoruz ''bak bu adam şöyle yaptı böyle yaptı bunlar yaptığı yanlışlar'' verdiği cevap ''o yaptıysa doğru yapmıştır''. vay amk ki ne vay. misal iran prensi veya şahı (ikisinden birisi artık kimse) Türkiye'ye geldiği zaman gencecik bi kızı çırılçıplak soyup sarayda o kişiye ikram etmesi de çok doğrudur. dini ve namusu olmayanlar aç kalmaya mahkumdur düşüncesi de doğrudur. hepimiz namussuz orospu çocuğu olmalıyız değil mi?
  6 -9 ... cinereo lupus
 2. 2.
  şeyhim ne derse doğrudur. muhterem hocam hep haklıdır fikriyle paraler fikirdir.
  1 ... nedenki43
 3. 3.
  Troll olmak için laf atılması gereken zihniyettir.
  -2 ... tc asli hanim
 4. 4.
  O dönemde yapılabileceğinin en iyisini yapmıştır. Sonuçta Mustafa Kemal bir padişah bir kral değildir 'O' bir askerdir ve herkesin kaçtığı bir zamanda ülkesini kurtarmaya önderlik etmiştir daha iyisini yapabiliyorsanız buyurun.
  ... nado
 5. 5.
  gerçek yobazlar işte bu zihniyettedirler.
  ... kaymak hafiz
 6. 6.
  Doğru bir zihniyettir. Her yapılan işi kendi zaman ve şartlarına göre değerlendirmek gerekir.
  1 ... melissaa
 7. 7.
  genel olarak ne yaptıysa haklıydı. yeter artık atatürke yaptığınız karalama kampanyaları. nankör olmayın. türkiye cumhuriyetini kuran bir önderden bahsediyoruz başkasından değil.
  2 ... dogrulari soyleyen adam
 8. 8.
  muzcu hoca cemaatinden olanların düşüncesi.
  ... cinsiz tonik
 9. 9.
  Çok doğru bir zihniyet değildir.Sonuçta Mustafa kemal de bir insan evladıdır. olumsuz örnek teşkil edecek hal ve hareketi olabildiğince azdır. ama o azıcık olumsuzluklar bile Atatürk düşmanları tarafından evrilip çevrilip saptırılarak anlatılmaktadır. Atatürk içkiyi sevmiş, kadınları sevmiş, müziği sevmiş. bugün hangi erkek kadını sevmez, Müslümanım diyen ama içki sofrasından kalkmayan erkek sayısı çok mu az? Tayyip Erdoğan içkiyi ya da kadınları çok sevmemiş olabilir ama o da parayı, makamını, taraflarını sevmiş bölücülüğün kralını yapmış. ettiği hizmetlerin de çoğunun altında bir zarar da mevcut. atatürk dinimizi istediğimiz şekilde yaşayabileceğimiz modern bir devlet kurmaya çalıştı. Tayyip Erdoğan dinini daha hafif yaşayan kişilere çamur attı, dinsizlikle suçladı. dünya üzerinde kulun kulu yargılamasını da biz başbakanımız sayesinde öğrendik. birbirini sürekli yargılayan bir toplum olduk.
  ... kurubakliyat
 10. 10.
  bu tür radikal düşünceleri kesinlikle reddeden atatürkçülüğü yanlis yerden öğrenmiş, doğru yaydan çıkıp yanlis hedefe saplanan körkütük bireydir. Bir süre sonra Ata nın got kılı olduğunu iddia edip fenafillaha erecektir.
  ... sadelisoda