1. ?.
  izmitte karşılaştığım bir durumdur. "mustafa kemal" isimli lise körfez imam hatip lisesi olmuştur.
  soruyorum, bu da mı tesadüf?
  2 -1 ... aglaya ivanovna
 2. ?.
  şaşmadığım bir durum.
  ... anlamveremiyorum
 3. 1.
  depreme karşı dayanıklı hale getirilen ya da deprem yönetmelikleri nedeniyle yenilenen neredeyse 3 okuldan birinin başına gelen olay.
  etrafımızda bir çok lisenin bu tür dönüşüme uğradığını gözlemleyebiliyoruz.
  1 ... turkpence
 4. 2.
  (bkz: ülkedeki kemalist ve dinci arasındaki uçurum)
  ne oldu olamaz mı? sanki hitler ırkçılığı öğretiliyo mk.
  1 -1 ... cuney tarkin
 5. 3.
  olay körfez imam hatip lisesi'nde devam etmekte olan onarım ve güçlendirme çalışmalarından dolayı eğitimin kocaeli körfez Mustafa Kemal Lisesi'nde devam etmesinden kaynaklanmaktadır. öküzün altında buzağı arayanlara gelsin. okulun resmi sitesindeki duyuru aşağıdadır.

  --spoiler--
  Eğitim-Öğretim onarım ve güçlendirme çalışmaları yapılacağından dolayı Mustafa Kemal Lisesi'nde devam etmektedir. Dersler 7:20'de başlayıp 13:15' te sona ermektedir. Okulumuza ilgilerinden dolayı Körfez halkına çok teşekkür ederiz. 9. sınıfa 80 öğrenci kaydolmuştur.

  http://www.korfezihl.k12....-13.15-aras%C4%B1d%C4%B1r.
  --spoiler--

  edit 1: ne oldu la zorunuza mı gitti dangalaklar; sike taşşağa sallamadan önce az biraz araştırın, ergen sefili troller. bu da size kapak olsun.**

  edit 2: yukarıdaki edit 1 deki "hakaretler ve yer yer küfürler" "araştırmadan ortaya yalan yanlış bilgi atan, bilgi kirliliği yapan" kişilere karşı genel şahsi fikirlerimdir. kişisel algılayıp yanılmayınız. saygılar.
  -2 ... babacarlos