1. 1.
  Yine haklı bir tespit gelmiştir.
  ... ehli sunnet
 2. 2.
  körlerle sağırların birbirlerini ağırladığı başlık.
  2 -2 ... munir bey
 3. 3.
  Kemalistler eksileyip cevap vermemeye devam ediyorlar.
  Kemalistler rahatsız.
  2 -4 ... ehli sunnet
 4. 4.
  Kutsal olduğundan olabilir.
  Her ne kadar kendisine tapan kemalist diye adlandırılan gerizekalı bir kitle türemiş olsa da Atatürk’ün kutsal olduğu gerçeği değişmiyor.
  3 -3 ... hakan yavas
 5. 5.
  kürtçübaşı fikret başkaya'dan alıntı!.. bozacının şahidi şıracı... alırım bir dal...

  hep derim, bölücüler ve yobazlar eski dostlardır, ruh ikizleridir. arada bir paylaşım kavgasına düşüp birbirlerine girişebilirler ama kanmayın. alayı aynı bokun soyu...
  3 -1 ... rumeli71
 6. 6.
  her cuma günü paçaları ve manşetleri ıslak bir şekilde aceleyle evden çıkan komşunun özürlü oğlunun arap tanrısı için ibadet etmeye gitmesinden daha haklı bir sebeptir.
  1 -1 ... eddie gluskin
 7. 7.
  lan olm biz akgöt müyüz, kutsallaştıralım...
  2 -1 ... paganviodio
 8. 8.
  insanların kutsal değerlerine saygı göstermeyen Kur'an'a gökten indiği sanılan kitapların dogması diyen birini kutsallaştırmanın sebebi ya cahilliktir ya da ahmaklık. Evet.
  1 -1 ... kazangap
 9. 9.
  Türk milletinin duygusal haleti ruhiyesinden mütevelli olan Hadise. Baba, anne de kutsal bu ülke insanına göre. Halbuse, elin oğlu için biyolojik bir hadiseden ibaret. Bakış farkı. Bu ülkenin insanı duygusal. Duygusal bir millet bu millet. Bu nedenle herşeye farklı anlamlar yükler. Yapısı bu. Atatürk'ü ben de çok severim. Babam gibi severim. Ama, kutsal bir mertebeye çıkartmam. O da bir insandı. Sıçıyordu; hem de ıkına ıkına. 31 çekiyordu. burnunu karıştırıp, çıkan malı yuvarlak haline getirip fırlatıp ardından pis pis gülüyordu falan. insandı yani. Ama, bu ülkenin insanı öyle bakmıyor. Bakamıyor. Duygularıyla yaşar Türk milleti...
  ... 56789
 10. 10.
  bu şuna benzemektedir:

  bakın ben sıçtım.

  kaynak: klozet.
  -1 ... noxeca