bugün

körlerle sağırların birbirlerini ağırladığı başlık.
kürtçübaşı fikret başkaya'dan alıntı!.. bozacının şahidi şıracı... alırım bir dal...

hep derim, bölücüler ve yobazlar eski dostlardır, ruh ikizleridir. arada bir paylaşım kavgasına düşüp birbirlerine girişebilirler ama kanmayın. alayı aynı bokun soyu...
lan olm biz akgöt müyüz, kutsallaştıralım...
Türk milletinin duygusal haleti ruhiyesinden mütevelli olan Hadise. Baba, anne de kutsal bu ülke insanına göre. Halbuse, elin oğlu için biyolojik bir hadiseden ibaret. Bakış farkı. Bu ülkenin insanı duygusal. Duygusal bir millet bu millet. Bu nedenle herşeye farklı anlamlar yükler. Yapısı bu. Atatürk'ü ben de çok severim. Babam gibi severim. Ama, kutsal bir mertebeye çıkartmam. O da bir insandı. Sıçıyordu; hem de ıkına ıkına. 31 çekiyordu. burnunu karıştırıp, çıkan malı yuvarlak haline getirip fırlatıp ardından pis pis gülüyordu falan. insandı yani. Ama, bu ülkenin insanı öyle bakmıyor. Bakamıyor. Duygularıyla yaşar Türk milleti...
bu şuna benzemektedir:

bakın ben sıçtım.

kaynak: klozet.
Gazi Mareşal Halaskar Başkumandan Kemal Atatürk ü kutsallaştıran tarihtir. Sebebi saydığım ünvanlardan kaynaklıdır.
görsel
la o kemalizzzzt tayfa var ya

aynı donsuz dinciler gibidir

menfaatı için giremeyeceği kılık yoktur zoktuumun

onlar atatürkçü falan değil

atatürkün baş düşmanlarıdır.

ermeni diasporasının köpeği nedir ?

ve nasıl olur ? sorunsalı.

o köpekler ataya sizden daha çok düşmanlar.
atatürkcüler öyle bir duruma düştüler ki adamın ölüsünden bile medet umar hale geldiler .

hak ettiler mi bunları ?

dibine kadar hemde .
mübarek bir insan olmasıdır.
sevr haritasıyla dörtte birine düsürülmüş ülkeyi 3asagı 5 yukarı geri aldı. tatmin oldun mu fetöcü alçak?
Kutsalda ondan.
yüce atatürk vatanı kurtarmış olduğu içindir. o tabi ki de kutsal bir milli değerimiz.
Bir insan geçmişini bilirse tarihçi hem geçmişini bilip hem geleceğe dair doğru yorumlar yaparsa o kişi artık fani bedenden çıkıp bir fikir babası olur. Bu putlaştırılma değildir!