1. 1.
  ne diyorsun yani, ingilizlere hirslanip da mi kurtardi bu vatani? kandirilmistir belki o da?

  dunya lideriniz kandiriliyor da o kandirilama mi? kandirilamaz, bir adim atarken 4 adim sonrasini dusunen adam kandirilamaz. hic inandirici olmamakla birlikte, eger yaptiysa da mutlaka bir bildigi vardir. ama kandirilmayi adet edinmisler ve yardakcilari bunu anlayamazlar.
  3 -4 ... kerberos34
 2. 2.
  Kadir Mısıroğlu sen misin ?
  18 -2 ... is adami
 3. 3.
  hayatı boyunca ingiliz emperyalizmine direnmiş bir adamı bu kadar pespaye biçimde karalamaya kimsenin hakkı yok. adamın ömrü cephelerde bu şeytanla savaşmakla geçti. trablusgarb'da başladı, istanbul'u alarak bitirdi. vahdo adlı padişah bozuntusu ingilizlere tapusunu vermişti de almamışlardı bile.

  lord curzon, lozan'da " bu isteklerinizi unutmayın ismet paşa biz unutmayacağız, her kapımızı çaldığınızda önünüze koyacağız" demişti; bu iftira da ancak ingilizlerin gücü yetmeyen bu dehaya çamur atmasından başka birşey değidir. attıkları ahlaksız iftiralar zamanında vahdettin'in hilafet ordusunu desteklemek için uçaklardan attıkları iftiralarla eşdeğerdir. safsatadır ve sapkınlıktır.

  çaylak olup akıllanmayan bu arkadaş da bu yolun yollusu olacak belli. iftira atıyor, belden aşağı vuruyor.

  o silindilinde -ki bu çok uzak bir gelecekte değil- sözlük daha güzel bir yer olmayacak, aslında bu kadar farketmez varlığı yokluğu. ancak bu yobaz karanlığının ve bu iftiraların bedelini bir nebze ödemiş olacak.
  8 -7 ... noxeca
 4. 4.
  Bu iddiaya karsilik odatv´den sinan meydan söyle bir aciklama getirmis. özellikle yasanan olayin 1918 yilinda gerceklesmesine ragmen, 1957 yilinda yayinlanmasina dikkat cekmis.

  https://odatv.com/ataturk...istiyordu-0704131200.html

  bu konu hakkinda sıkı arastirmalar yapmis bir tarihcinin cesitli kaynaklar sunarak aciklama getirmesi herkesi aydinlatabilir. Bilgilenmek ve gecmiste yasanmislari ögrenmek icin tek bir kaynak yeterli olmayabiliyor.

  (bkz: körü körüne inanmak)
  (bkz: bilmek)
  5 -3 ... kultursuz dinazor
 5. 5.
  hee bu mantığa göre şu afrindekileri ışid in elinden kurtarıp

  afrine taşımak katşılığında ne talep etmiş olabilir acaba ?

  ne de olsa akabe, ufak şeylere razı olmaz.
  6 -3 ... timur cengiz hulagu
 6. 6.
  Bu aralar çok maraş dondurması yiyorsunuz, azaltmalısınız.
  2 -1 ... otisabim
 7. 7.
  ingilizle savasmamistirki diyor. yih yih. lan yunani onumuze surup zaten osmanlidan kopali 100 yil olmamis pespaye ordusunu donatan kim?

  nasil ki yahudinin su an pkk si ve yan olusumlari var, ingilizin de yunani vardi tirrek.
  -1 ... kerberos34
 8. 8.
  https://www.youtube.com/w...EfQI&feature=youtu.be+
  ... turkturkcuataturkcu
 9. 9.
  Püsküllü bunak da bu kaynaklardan yararlanıyormuş herhalde. Ne güldüm ya.
  2 -1 ... bay efendi
 10. 10.
  Ne derseniz deyin bu ülkeyi atatürk kurtardı. istediğiniz kadar yazın. Kimse bu yalanlara inanmaz ve bu tarih asla değişmeyecek.* tarih sizleri bizleri unutur, Atatürk'ün bu ülke için yaptıklarını asla unutmaz.
  2 -1 ... bay efendi