bugün

normal düşünce sahibi olan insan bir hırs uğruna bunu yapmaz. tamam iktidar’a karşı tepki ancak kesinlikle doğru bir düşünce şekli değil. kim bunlarla aynı saftaysa onlara oy vererek bu ülke için şehit olmuş gazi kalmış insanlara ihanet eder.
Mustafa kemal in askeri olmuş apo nun askeri.

Hadi şimdi ama megri megri habur falan deyin.
mustafa kemal bunları görse o pkklılar ile birlikte yanyana astırırdı bu laikçileri.
(bkz: paralı asker)
Yaz, cihangir solcusu.
Mustafa Kemal'in askerleriyiz diyen insan nutuk okumuş insandır. Atatürk'ün fikirlerini benimsemiş akıllı insandır. Okumuş insandır. Gerçekten bunu söyleyen insan milletini vatan haini ilan eden vatan hainlerine oy atmaz. Ülke bütünlüğünü tehlikeye atacak Atalarının kemiklerini sızlatacak bir harekette bulunmayı kendisine vicdanına yakıştıramaz.
Tatlı su solcuları gerçekler yüzlerine vurulunca nasıl da karşı hamle yapıyor cıyaklıyorlar. Yok hdp pkk değil pkkysa neden kapatılmadı demişler.siz bu söylediğinize inanıyorsanız gidip verin oyunuzu kime veriyorsanız. Ama ben atatürkçüyüm kemalistim diyemezseniz. Atatürk bu yaptığınızı görse suratınıza tükürürdü.
PKK seçimlere girmiyor. Seçimlere giren hdp. hdp terörist bir parti ise seçimlere katılmasına izin vermeyeceksin. hazine yardımı yapmayacaksın. eğer devlet hdp yi meşru görüyorsa hiç kimse millete neden oy veriyorsun diye hesap soramaz.
Yaz, cihangirboys.
mustafa kemalin askerleri başka kime oy atacak ki .
Aktrollerin bitmek bilmeyen boş muhabbetidir.

Müslümanım deyip hırsıza, yolsuza, çocuk tecavüzcülerine oy atanlar hakkında konuşmazlar pek.

Neyse, bu küçük algı oyunları ile Tayyip'in oy kazanacağını sanmaya devam etsinler.
seçim gecesi g.te girecek entrylere şahitlik etmekteyiz .

16 seneden beri ne g.t vamış arkadaş bunlar da .

çuval çuval .
Tkp yi kuran mustafa'ya sormak lazim bunu.
Benim bu. Kimsenin askeri degilim.
PKK seçime giren bir parti olmadığı için kendisine oy atılamaz. bu sebepten ötürü yanıltıcı bir başlıktır.
Pkk yı davul zurnayla karşılayıp, milleti pkk ya oy atmakla suçlamak.
ak troller de durumun vahiy olduğunun farkında kıvranıyorlar şu an ahahahahahah.

hepinizi gömeceğiz sandığa hepinizi !
Sıfır terörle ülkeyi teslim alıp PKK dahil ithal terörü hortlatana oy veren kesimin öne sürdüğü kusur.
Tekir coşkun eylemi:

Birinci “HDP Gerçeği”ni 24 Mayıs 2015'te yazmıştım…
7 Haziran seçimine iki hafta kalmıştı…
Özeti:
“Tüm yoklamalara göre HDP barajı aşarsa AKP tek başına iktidar olamıyor… Ama HDP barajı aşmazsa Erdoğan yine tek başına iktidardır… Bunun farkında olan akıllı cumhuriyetçiler, sırf taktik olarak HDP'ye oy verecekler ama söylemeye utanıyorlar… Utanmayın… Sizi HDP'ye muhtaç edenler utansın…”

*

“Sen nasıl HDP'ye oy vermekten söz edersin” diye bir hakarettir başladı…
Benim ne PKK'lığım kaldı ne cumhuriyete ihanetim…
“Ben sadece bir tespit yaptım, benim oyum babamın partisi CHP'yedir” diye açıklama yapmak zorunda kaldım…
Ama zeki arkadaşlar “Sen de mi bizi sattın?” demekten vazgeçmediler…
“Selo'nun sazının sapı girsin” diyen bile oldu…

*

7 Haziran'da seçim yapıldı…
AKP yüzde 40.8, CHP yüzde 24.9, MHP yüzde 16.2, HDP yüzde 13.1 oy aldılar…
HDP barajı aştı…
Aştığı için AKP tek başına iktidar olamadı…
Bin bir hile ile seçimi yenileyip, MHP'den 20 milletvekili yürüterek durumu kurtardılarsa da, o tökezleme AKP iktidarının çöküşünün başlangıcıdır…

*

Aynı durum yine söz konusu…
Milletvekili seçiminde; HDP barajı aşarsa AKP parlamentoda çoğunluğu sağlayamıyor…
Cumhurbaşkanlığı seçiminde ise; HDP sözcüleri, Muharrem ince ya da Meral Akşener'den hangisi ikinci tura kalırsa, ona oy vereceklerini açıkladılar…
Yani HDP oyları yine kilit…

*

Bizler yıllarca HDP zihniyetiyle mücadele ettik…
Ama bu seçim cumhuriyetimizin son şansı…
“Cumhurbaşkanlığı seçiminde cumhurbaşkanı adayımıza, milletvekili seçiminde HDP'ye oy vereceğim” diyenlere kızmayın…
Eğer sırf AKP'den kurtulmak için HDP'ye oy verenlere “hain” diyecekseniz… ikinci turda HDP'den oy beklerken de size “hain” derler…
Keyfiniz bilir..
Kendilerine Mustafa Kemalin itleri diyene oy atmaktır.
y-chp zihniyetinin yaptığı olaydır.

atatürk kaç yılında doğdu diye sorsan onu bile bilmez bunlar.
Hemi de gavura basar gibi basacağız mührü yarın.
Bakıyorum da tüm ahlaksız troller, bu ve benzeri başlıklarda bir haftadır sadece bu olaya kasıyor.

Aylardır burada demokrasi, ekonomi, dış siyaset, insan hakları, ifade ve haber özgürlüğü, sanayi, ülkenin geleceğinin belirsizliği, dış politikadaki hataların götümüzde patlaması, halka köprü bilmem ne altında atılan kazıklar, yolsuzluklar hakkında entryler giriliyor, türlü köşe yazarı, aklı başında siyasetçi iş adamları bu konularda uyarılar yapıyor, bunların hiçbirinde bir saniye bile durup düşünmeyen sizlerin, yarım yamalak aklınızla ne olduğunu bile anlamadan son on gündür götünüze duracell pil takılmış gibi sadece buna takılıp kalmanız, aslında akp'nin nasıl bir çaresizlik içinde kıvrandığını sizin gibi troller üzerinden çok daha net görmemizi sağlıyor.
olmayan şeydir. milli görüş deyip abd nin kürdistan projesine destek vermek ve açılım sürecini başlatıp kürdistan diye mitinglerde önermek çomar liderlerine ait bir davranıştır.
görsel
görsel
görsel

Kürtlere pkk diyen akpliler bu günleri çabuk unutmuş asıl pkk ile masaya oturup kürtler gelince pkklılar diyip algı yaratmaya çalışan kürtleri toplumda kışkırtmaya çalışan sizler millet ittifakı ve kürt kardeşlerin desteği ile ezileceksiniz. Kürtler de bu vatanın bir parçası.
atatürkü bitiren chp liler olarak tarihe geçecek enayiler . bırakın atsınlar .
güncel Önemli Başlıklar