1. 1.
  Onun yerini dincilik aldı yazık.
  2 -4 ... tarkan filmindeki ahtapot
 2. 2.
  Pozitif bir durumdur. Öyle Atatürkçüyüm diyen tipler ne nutuk okumuşlardı hadi bırak ilkeleri bile sayamazlardı. Az ve nitelikli bir kitle iyi yol izlediği takdirde güzel günler görebiliriz.

  Bu kitle sayesinde gelecekte belkide çok daha iyi bir nesil yetiştirebiliriz.
  ... eski lama
 3. 3.
  Atalarına, ecdadına saygın olsun derdim ama olaya ne kadar dar baktığın belli o yüzden anlamayacaksın. Mustafa kemal üzerinden prim yapanlar elbet olacaktır, bu prim yapanın kabahatidir mustafa kemal’in değil. O yüzden önce başlığı doğru açman gerekirdi.

  Asıl demek istediğin ise Mustafa kemal diyerek prim yapılamaması. Böyle şeylerden prim yapanlar her zaman olacaktır bunun önüne geçemezsin ama bu prim yapılan kişinin heybetine anısına gölge düşüremez.

  Bak mesela şu an da başörtüsü fena prim yapıyor. Takarsan dükkanını kapatmıyorlar.
  2 ... bir deniz hikayesi
 4. 4.
  ingiliz, Fransız, Yunan, Amerikan kucağında hama oğlanlığı yapan Vatansız, Milletsiz, Bayraksız, Soysuz, Kansız, Türk Düşmanı, Vahabi/çöl dilencisi kılıklı Selefi şakirtin hayal dünyasına ait başlık.

  Ulan Allah ve islam yerine tapındığın AKAPE bile 3 sendir 180 Derece dönüp başımıza Atatürkçü/Milliyetçi kesildi!

  CHP Y-CHP olarak tamamen içi boşaltılmasına rağmen hala % 20 Oyu CHP'ye oy vermeyi alışkanlık edinmiş 50 yaş üzeri kökten Atatürkçülerden alıyor!

  Vatan Partisi tamamen Atatürkçülükle oy alıyor. (Hiç öyle az vs. ayakları yapmayın! 1 Oyla koca il Belediyesi kazanılıyor, adamlar 200 Bin civarı oy alıyor, Keza AKAPENiN aldığı an yüksek oy 18 Milyon Civarı!)

  HEPAR Atatürkçülükle oy alıyor!

  LDP, DSP vb. bütün diğerleri ATATÜRK'e karşıyız desinler bakalım 5 taneden fazla oy alabiliyor mu!

  Atatürkçülerin AĞA BABALARININ kurduğu Atatürkçülüğün Ağa Babası ""iYi Parti"" kurulduktan 40 Gün sonra yapılan ankette % 20.5 Civarı oyalara yaklaştı! Lideri Başkanlık seçimlerinde daha şimdiden neredeyse Erdoğan'a bire bir eş oranda oya sahip! Ki Bu partinin oy alabileceği toplam kesimin (Merkez Seçmenin) sayısı Türkiyede minimum & 65'dir. Potansiyeli ise % 75'dir.

  Yani % 100 Tam Atatürkçü, dürüst, namuslu, Ulus Bilincine sahip, Adam akıllı kadroları olan, Cemaatler, Tarikatlar, PKK vb. örgütlere mesafeli Merkez her parti bu ülkede minimum % 75 Oy Alacak potansiyeldedir!

  AKAPE içinde yapılan bütün anketlerde dahi AKAPE seçmeninin minimum % 75'i Atatürk ile hiç bir şekilde en ufak bir karşıtlığı yoktur. aten AKAPE ve RTE'nin söylemlerine bakıldığında seçmeninden oy aldığı söylemlerin alayı bire bir Atatürk ideolojisidir. Tabi gerçekte/pratikte tamamen zıt işler yapsa da en azından seçmenine Atatürk/Atatürkçü ağzı ile konuşarak oy topluyor!

  MHP desen her ne kadar Bahçeli partiyi olduğu gibi AKAPEYE satmış olsa da hala az da olsa kalan MHP seçmeninden her hangi birine Atatürkler ilgili ne düşünür bir sorun bakalım? Kaç posta dayak yiyorsun!!!

  Özetle: AKAPE'ye oy veren 18 Milyonun içinde yaklaşık bir 2 Milyon ile HDPKK'ya oy veren 6 Milyon içinde yaklaşık bir 2 Milyon kadar Atatürk düşmanı vardır.

  Ancak Türkiyede toplam seçmen sayısı 60 Milyondur!

  Kısaca 60 Milyon seçmenden minimum 56 Milyonu Atatürkçüdür. Bu da Türkiye'de Atatürkçülüğün işe yaramadığı kitlenin nüfusun yaklaşık % 2-3'ü kadar bir kitle olduğunu açıkça gösterir.

  https://www.youtube.com/w..._xI&ab_channel=Halktv+
  1 ... usayavuz