bugün

bana uyacak fikir. hatta şahsen mustafa kemal'i sevmeyenleri türkiye'de istemiyorum ben. bu ne ikiyüzlülük! madem sevmiyorsun onun kurduğu cumhuriyette yaşamayacaksın. şimdi kalkıp burada hepimiz kardeşiz bilmem ne ayaklarına yatamayacağım hiç. kızan olursa: çok da fifi!
MUSTAFA KEMAL i SEVMEYENLERE, MUSTAFA KEMAL i SEVDiREMEYENLERi, SÖZLÜKTE iSTEMiYORUZ DENSE CEVAP VEREMEYECEK iNSAN ÖNERMESi.
MUSTAFA KEMAL OLAMADAN, MUSTAFA KEMAL LER OLAMAZ.
(bkz: çok da tın)
(bkz: YA SEV YA TERKET)
(bkz: işte kapı işte sapı)
(bkz: ya hep ya hiç)
(bkz: ya benimsin ya kara toprağın)
(bkz: ya şimdi konuş ya da sonsuza kadar sus)
vb. vs...

faşist misin lan sen sevimli? insanların bi dönemler düşüncelerine ambargo koydunuz yetmedi şimdi de gönüllerine mi ambargo koyma peşindesiniz?

ben de x'den hoşlanmıyorum yazmasın abicim buraya! ben sevmiyorum diye bu x kişiyi bunu böyle fütursuzca dile getirme hakkım var he mi? bu mudur atatürk'ün sana bıraktığı demokratik anlayışın? bu mudur laik tavrın?

şaka gibisiniz yeminle şaka. mustafa kemal'i seviyorum diyosun adamın hayat görüşünden gram anladığın yok aq! adam sana yık tabularını demiş sen heykeli karşısında tabu oynuyorsun!

en olmadı elinde posteri binanı yıkmaya gelenlere posteriyle karşı koyuyorsun.

sonra salak valla gerizekalı bu çocuk diyince kızıyorsun!

bonus bkz:
(bkz: emredersin paşam hemen)
mustafa kemal'i anlayanlar olarak öyle bir hakkımız yok.

(bkz: Ve yazar fişi çekiyor)
sevmeyebilirsiniz. lakin bu size hakaretamiz cümleler kullanmanıza salıkvermez. bilinmelidir ki her insan eleştirilebilir. her insan doğruları ya da yanlışları ile tartışılabilir. bakınız tartışılabilir diyorum hakaret edilemez.
fakat sözlükteki şakirt ve pekaka'lı yazarlar artık bu işin cılkını çıkarmaya başladılar. ciddi anlamda sözlüğe ve bu yazarlara karşı tavır alınması ve bu yazarların bulunara tek tek gönyeye getirilmesi olayı yakında patlak verebilir.
bu yüzden saygı kuralları çerçevesinde hakaret etmeden , yaftalamadan ulu önder hakkında konuşulması ivedilikle isteğimizdir.
Mustafa Kemal, onu sevmeyenlerin dışlanmasına müsade etmeyecek bir adamdır. Laiklik daha iyi kavrandığı zaman, sevmeyenlerinde sayısı gittikçe azalacaktır. Zira o zaman kadar sabretmek gerek. Şimdiden dışlanırlarsa eğer, ileride daha büyük sorunlara gebe olacak durumdur.
bambaşkaymışsınız amına koyayım.

ben seviyorum. ama sizin yarattığınız size öğretilen mustafa kemali sevmiyorum, şimdi ne yapmalıyım?

yahu çok basit bir şey var, okuma ulan, beğenmediğin şeyi okuma, baktın başlık senin kızacağın bir şey, yanında beliren çarpıya tıkla, bir daah sol frame de görünmesin. bu sözlükte dinci de olacak kemalist de olacak ateist de olacak.

bir gün; müslüman dedenin ermeni oğlundan olma yahudi anneden doğma ablası ateist kendisi eşcinsel olan çocuk bu sitede benim dedem/babam/annem/ablam müslüman/hristiyan/yahudi/ateist idi ben öğrenmek istiyorum yazmayı becerinceye kadar hiç birimiz insan değiliz. bun yediremeyen gitsin asıl.

giderken siktirmesine de gerek yok hatta. siktirmeden gidebilir.
kemalist ölçerle insanlar ayıklanarak amaca ulaşılabilir.

nereye üflüyoruz?
mustafa kemal'e saygısızlığın tartışılmaması bile gerekirken oturup burda bunu tartışıyor olmamızın nedenide yine mustafa kemal'i çok sevdiğini söyleyip kutsal tanımayan bireylerin varlığıdır.
bu bakış açısıyla tez zamanda yeni bir gezegende hayat formu bulmaları dileğiyle.

cenette tapu var mı?
[null http://www.facebook.com/p...d=428710852235&ref=mf]
çok haklı bir önermedir fakat biraz küçük çaplı düşünülmüştür.

gerekeni şudur; mustafa kemal'i sevmeyenleri ülkede istemiyoruz.
(bkz: ateistleri dünyada istemiyoruz)
hiçbir atatürkçünün dile getirmediği uydurma bir söylemdir.

m.kemalden nefret ettiği halde bunu dürüstçe açık açık nedenleriyle dile getiremeyen dolaylı yollardan ima ederek atatürkçülere hakaret ederek kendini tatmin edenleri forumda istememek gerekir.

çünkü bu korkaklıktır.inandığın şeyin kolpa olduğunu hakka adalete uymadığını bilmek ve fikir kavgasında yenileceğinin farkında olmak dolayısı ile kaçak dövüşmek demektir.atatürk düşmanları sürekli kaçak dövüşüyor.