bugün

bağnaz saplantılı arızalı genelleme yapan ahlaksız kemalist beyanı evet..
(bkz: laik atak geçiren kemalist)

(bkz: ağlama melis)
Orul oruldurlar.
sanırsın dedelerini astık amk.

aaa bi dk lan,harbiden dedelerini astık biz bunların dmi ashasasa
adı üzerinde 'orospu çocuğu' fark ettimde bu konuya entry giren bir kaç yazarmış.
(bkz: onların ben amk çok ayıp ediyorlar)
ulan yunanlılar yarası olmasına rağmen sizin kadar gocunmadı.

nasıl sokmuşsa atam 100 yıldır ağlıyorsunuz.
Savaştan kaçan orospu çocuklarının torunlarıdırlar ziyadesiyle orospu çocuğudurlar..
savaşmadan vatan teslim etmeye alışmış yavşakların torunlarıdır.

onlar da haklı,hayatlarında kahraman mı görmüşler?

aralarında en çok bilinenleri abdülhamit, o da ingiliz çilingir ustası çıktı.
yalnız başlıkta 9 r eksik kalmış.
orrrrrrrrrr... olmalıydı.
birazdan nickaltıma girişirler.
çoğu sürü şeklinde gezer bunların. kendi fikirleri yoktur düşünemezler.

büyük türkiye cumhuriyetine en büyük zararı veren dingillerdir.

görsel
oluyo öyle, güçten sarhoş oluyolar, ezikliklerini ana şahsiyetlere hakaret ederek falan gösteriyolar, ve içlerinden "bak ben atatürk´e laf ediyorum, senden büyüğüm, ve sen bana hiçbi şey yapamıyosun !!" diye geçiriyolar.

ezikler "güçten sarhoş olup" o yaptıkları yanlarına kar kalırmış gibi geldikçe buna devam ediyolar.

naziler zamanında da böyleydi bu.

eziklik-cehalet, fanatizmi getiriyo, öyle devam ediyo. en sonuna kadar öyle kalıyo bi de...

amerikan ordusu şu an almanya´da bulunduğum yere girmek üzereyken naziler, nazi-karşıtı 4 genci asmışlar, amerikan ordusu bu asılan 4 alman gencini 40 dakka falan sonra ipten alırlarken cesetleri daha sıcacıkmış !!

fanatizm böyle bişey maalesef !!

ondan sonra, naziler devrildiklerinde, yıllarca seslerini çıkaramayan öldürülen, hakarete ugrayan nazi karşıtı almanlar, bu herifleri bulduklarında saçlarından sürükleyerek şehir meydanına getirmişler, kurşunla çok çabuk olur, bu götlerin acı çekmesi lazım, diye,gayet ilkel bi sekilde, kırbaçla, ıslak halatla döve döve öldürmüşler, nazileri...ölene kadar kırbaçlamışlar herifleri. bisürü fotoğraflar var...

sonuçta, belirli bi ezik zümre, yıllardır hakkının yendiğini düşünüp,içten içe nefret bağlamış bi zümre var, ve bu zümre şu anda güç onları koruduğu için nefretlerini kusmaktalar.

durum maalesef bundan ibarettir.
Orospu çocuklarına hakarettir.