bugün

Atatürk'ü değil humeyni yi seviyorum diye bas bas bağıran şahsiyetlerin rahatca gezmeleridir.
(bkz: dur bakalım daha neler görücez)
(bkz: rte)
sözlükte olması halinde sözlüğün kapatılmasına yol açabilecek hakaret. önermiyoruz.
günümüzde aydın olmanın yollarından biridir.

edit: *
ezikliktir.
peygamberlerine en ufak şey söylenince kıyameti kopartanların bir demokratik hak olarak gördükleri hareket. * *
kendini bilmez insanın kişiliksizliğini ortaya koymak için yaptığı bir uğraştır.
merak ediyorum bu hakaret edenler hiçmi tarih okumuyolar,
ülkemiz kurtarılmasa ne halde olacağımızı hiçmi göremiyorlar.
bunu göremiyolarlarsa onlara tek bir yakıştırma yapıla bilir.
buda;
'beynini bağışlamış vatan haini' başka hiç bir yakıştırma yapılamaz.
(bkz: 5816)*
yapanların kancık kelleleri, ödlek bedenlerinden tiz ayrılmalı!!!!
(bkz: gereksiz)

-Onların, Allahı bırakıp tapındıklarına sövmeyin, sonra onlar da haddi aşarak, bilgisizce Allaha söverler. Böylece her ümmete yaptıklarını süslü gösterdik. Sonra dönüşleri ancak Rablerinedir. O, yapmakta olduklarını kendilerine bildirecektir. enam 108
yapılabilecek en aşağılık şeydir..
hangi sınırların dışına çıkılınca hakaret kapsamına girilmiş olunur, bunların açıkça belirtilmesi gerekiyor ki; mevcut algı, atatürk'e tapmayı kabul etmemenin de "atatürk'e hakaret" olduğu yönündedir. (yasalardan bahsetmiyorum; toplumsal algıdan bahsediyorum) adamın birine (kim olduğunu hatırlamıyorum) atatürk'e "bu adam" dediği için dava açılmıştı. atatürk'e hakaret edilmesinin karşısındayım ama bu tür, kemalistlerin beğenmeyeceği herşeyin de "atatürk'e hakaret" olarak kabul edilmemesi gerektiğini düşünüyorum.
Geçmişini bilmeyenlerin, geleceğe yönelik çürük binasıdır.
tek kelimeyle nankörlüktür.
yasak olduğu için çekicidir.
Hakaret ile eleştiri arasındaki farkı bilen cumhuriyet başsavcılarına ilgili şikayet söz konusu olduğunda gereği yerine getirilen eylemdir. Burada önemli olan hakaret ile eleştirinin farkıdır. Değilse Atatürk'ü sevmemek ya da yaptığı işleri eleştirmek herhangi bir suç teşkil etmez. Humeyni'yi seviyorum Atatürk'ü sevmiyorum söylemi ile gericiliğini ortaya koyan kişinin de bir zamanlar aldığı en büyük ayar budur.
hazımsızlık problemi çekenlerin en buyuk keyfi.

(bkz: eğlen guzelim gununu gun et)
Bu cumhuriyeti kimin kurduğunu bilmeyen kişilerin yaptığı şeydir.
günümüz türkiye'sinde trend olan durum. artık din, allah, kitap, peygamber bile ikinci dereceye geçti, öncelikle atatürk geliyor. lan korkmayın dirilmez!
Evet böylelerine rastladım.Adama yaptığı savaşları anlatırsın,yenilikleri anlatırsın ama yok.Adam tutturur Atatürk -afadersiniz- piçtir diye.Sonra adamın önüne belgeleriyle koyarsınız Atatürkün Dedelerinin olduğunu.Sonra adam hala inkar eder.Sonra kendinizden 40 yaş büyük bu insana "sen örümcek kafalısın" dersiniz.Adam sizi dükkanından kovar.Dükkanında gençleri toplamaya propaganda yapmaya devam eder.Bunları yaparkende "Ben eski ülkücüyüm" der.işte bunlardan kimbilir kaçbin tane var.Bunların hepsi savaş çıkınca kaçacak,ilkokul mezunu hiçbirşey bilmeyen insanlardır ve o günden sonra anladım ki Bundan sonra siyaseti Lise mezunlarından aşağısıyla yapmayacağım.

Atatürk Soysuzdur diyenler varsa buyrun:

http://www.turkish-media....kun-dedesinin-ismi-nedir/
asıl soysuzdurlar. atatürk gibi müslüman bir insana soysuz diyenler utansın bence.
be hey dürzü şiiri hediye edilmesi gerekir böylelerine.
kesinlikle "entelektuel yobaz"
Dikkat çekip medyada ön planda yer almak isteyenlerin yaptığı eylemlerden biridir. Atam'ı böyle saçma işler için kullanmaya çalışıyorlar.
nankörlüktür.
allah a ve resulüne hakaret etmekten evladır şüphesiz.
güncel Önemli Başlıklar