1. 1.
  belli olmayan konu.Emperyalizmin ve Kapitalizmin ve onların yarattığı ve yönettiği Komünizmin etkisiyle insanlık tarihinin en büyük felaketlerini yaşadığı 500 milyondan fazla insanın savaş yüzünden öldüğü şu Yakın Çağ adlı devrimizde büyük bir lider doğdu yaşadı ve öldü. 1881 yılında Mustafa Kemal doğdu kahramanlıklar yaptı yıkık bir ülkeyi modernize etti ve vefat etti.Ve bence bu kişi Masondu ki bir çok kanıtı mevcuttur.

  1.olarak Mustafa Kemal Selanik doğumluydu ve herkesin bildiği gibi 1492 yılında ispanyadan kaçan Yahudiler Selaniğe ve izmire yerleştirildi (ki bunların arasında sabetaycılık adlı kendini mesih eden Sabetay soyundan giden kişilerde vardır onlar Yahudi değildir kendilerini Yahudi kabul etmezler) Selaniğin büyük bir kısmı Yahudiyken Sabetay Sevinin etkisiyle Sabetayist oldu.Şunu'da biliniz ki Atatürkün okuduğu Şemşi Efendi Okulunun kurucusu Şemsi Efendi, yada gerçek adıyla Simon Zwi adlı bir Sabetayisttir Şemsi Efendinin mezarının olduğu yerdede sabetaycı mezarları çoktur.Bundan çıkarak Mustafa Kemal iddialara göre Sabetayist olabilir.
  Tabi kesin Yahudidier,Sabetayisttir demiyorum ama iddialar kuvvetli ki Atatürkün dini hiç beni alakadar etmez isterse beyaz peynire tapabilir önemli olan yaptıkları ve mason olup olmadığıdır.

  2.Atatürk 17 Mart 1937 tarihinde Ankarada Romanya Dışişleri Bakanı Tituleskoya şunları söylemiştir

  -Bütün cihanı ve beşeriyeti tek bir bütün saymak bütünü oluşturmak ve muhafaza etmek ve her milleti bu bütünün uvzu saymak ve tek bir ''DÜNYA MiLLETi'' kurmak amacı ile toplanırsak gerçekten acıdan kurtuluruz.

  Evet bu sözler çok sağlam kaynaklardan alınmıştır. Tek Dünya Milletini ve devletini savunan bir Atatürk görüyoruz.Ki herkesin bildiği gibi şeytani Masonluğun amacıda ''Tek,Dinsiz,Şeytana Tapan,Faşist Bir Devlet'' kurmaktır. Mustafa Kemal Masondur demiyorum ama kanıtlar kuvvetli.

  Ayrıca ittifak Terakkinin büyük kısmının mason olmasıda var.
  Ayrıca Lenin,Stalin,Karl Marx gibi masonlarında yaptığı sağ eli ceketinin altına kalbinin üstüne koymak Mason Sadakat Pozudur ki Atatürkünde böyle bu pozisyonda binlerce fotoğrafı vardır.

  Nutuktada Atatürk ''Budizm,islamı,Hristiyanlığı tek kenara bırakırsak Tek Bir Millet Kurabilirsek barış sağlarız'' demiştir.

  Elbette bu görüş hakkında kanıt sundum şimdi görüş aleyhtarı kanıtta sunucam. Tarafsızım çünkü.

  Şimdi Atatürkün annesi Zübeyde Hanım dindar Hacı Sofi ailesinden gelir babası Yahudi bile olsa Yahudiler ve Sabetayistlik anneden geçer ki Zübeyde Hanım çok dindar bir Müslüman olduğundan Atatürk Yahudi olamaz Sabetay hiç olamaz.

  Görürüz ve biliriz ki Mason Lenin Almanya tatilindeyken Ekim Devrimi oldu ve Bolşevikler başa geldi.Elbette Devrim sırasında Lenin Rusyada bile değildi ve devrimi yapacak parayı nereden buldu sizce? piyango mu çıktı? Mason Hitler 10 yılda Almanyayı nasıl süpergüç yaptı? Hep saygıdeğer Mason Biraderlerin yardımı var. Ama Atatürke baktığımızda ayağına geçirecek çarığı olmayan silahsız bir yığın insanla Binlerce Modernize askere karşı savaşıyor.

  Birde Atatürkün Nutukta bahsettiği şu mesele

  ''Eğer bir gün islam Devletleri ve Şark birleşirse bir konferans kurup seçimle bir ''HALiFE'' seçebilirler.''

  Buradada halife seçiminden bahsediyor ki Masonların en büyük düşmanı dindir. Çünkü insanları din böler ama dinsizlik birleştirip faşist merkezden yönetmelerine yardım eder. Ki Atatürkün söylediği şu sözlerde var

  ''Allah birdir ve şanı büyüktür.Peygamber Efendimiz Rab tarafından biz Ümmete memur ve elçi seçilmiştir. evren kanunlarını koyan Tanrıdır''.

  Ayrıca 1948'de inönünün açacağı mason localarını 1935 13 Ekimde Mustafa Kemal kapattırmıştır. Ve Masonluğa karşı Dumlupınarda,Sakaryada savaşmıştır.

  Bildiğiniz gibi mason liderler Lenin,Hitler,Stalin güçsüz ülkelerini güçlendirdiler ki bu işlerinin parasal kaynağı Masonluktur. Lenin,Hitler,Marx,Stalin kuklaydı ve onları Masonluk başa getirdi Masonluk baştan indirdi.

  Aslında Atatürküde masonlar öldürmüş olabilir. Atatürk hastayken doktoru olan şahıs Mason Locası Büyük Üstadıydı bu sır değil herkesin bildiği gerçek Mim Kemal Öke büyük üstaddı. Bunu gören Celal Bayar Fransız doktor getiriyor. Doktor Atatürkün siroz olmadığına karar verince Fransaya geri gönderiliyor ki Atatürk sirozdan ölmemiştir.

  Atatürk masonmudur değilmidir dindar mıdır dinsiz midir bilmiyorum ama gerçekten o olmasa bizlerin burada olmayacağını biliyorum.
  3 -3 ... aristoteles
 2. 2.
  kesinlikle değildir.

  hatta atatürk ün masonların hareketlerini kısıtladığı, doktorunun mason olduğu, bu yüzden de yavaş yavaş ölüme sürüklendiği bilinir.
  1 -3 ... sinerji enerji alerji
 3. 3.
  mustafa kemalin şam ordusundan geldikten sonra mason bir gruba katıldıgı ancak belli bir süre sonra fikirlerini benimsemeyip çıktığı tarihçe bilinir.
  -1 ... youaremycure
 4. 4.
  aklım almıyor gerçekten bu soruyu kendine ve insanlara sorabilme cesareti gösteren insanları.
  -1 ... firedikurugir1
 5. 5.
  Çık.4: 6 Sonra, "Elini koynuna koy" dedi. Musa elini koynuna koydu. Çıkardığı zaman eli bir deri hastalığına yakalanmış, kar gibi bembeyaz olmuştu.

  Çık.4: 7 RAB, "Elini yine koynuna koy" dedi. Musa elini yine koynuna koydu. Çıkardığı zaman eli eski haline dönmüştü.

  Atatürk’ün bunu Tevrat öğretisi olduğu için yaptığına delil sunanların bilgisiz oldukları ortaya çıkmaktadır. Neden mi?

  Ben de o zaman Kuran’dan Neml Suresi 12. ayetten örnek veririm.

  “ELiNi KOYNUNA SOKTA KUSURSUZ BEMBEYAZ ÇIKSIN, DOKUZ MUCiZE iLE FiRAVUN VE KAVMiNE GiT ÇÜNKÜ ONLAR YOLDAN ÇIKMIŞTIR.”

  Ee şimdi ne oldu, Atatürk’ün yaptığı bu hareket, Kur’anî bir hareket oluverdi. O duruş; TÜRK TÖRESiNDE, (BiLGE KAĞAN) DURUŞUDUR.Sağ el kalbin üstünde, manası, kalbe ermek, KALP’EREN YANi ALPEREN duruşudur. Tüm milletinin değerlerini -Yüce Yaratıcının islam tasavvufunda da dile getirilen, “mümin kulumun kalbine sığdım” mecazı gibi- sıkıca kalbe bastırmak, kalbinin, bu değerler için attığının simgesidir.

  Bu duruşu ayakta, dik durarak ve yerde bağdaş kurarak, oturarak tüm
  bilge Türk Başbuğları yapmıştır. Çünkü töredir.
  1 -1 ... fethullah gulen iyi guler
 6. 6.
  Mason loncalarıni kapatan bir insana böyle bir hükmü yakistirabilmekte guzeldir hanny...
  1 ... hem filozof hemde imam
 7. 7.
  Masonlar ateistleri kabul etmezler. mason olmak için inançlı olmak gerekir.
  2 -2 ... siz hepiniz ben tek
 8. 9.
  mason ateistlerinin müslümanıdır. cemaat namazlarında o önderlik etmiştir masonlara. öyle bir şey işte.

  61. derece olabilir.

  (bkz: bize her yer trabzon)
  (bkz: atatürk kosun size e mi)
  ... oflu hoca
 9. 10.
  Ebenin şeyidir artık. Ulan tartıştığınız şeylere bakın kaç kere açıldı bu konu hala aynı.
  1 ... the rain
 10. 12.
  Değildir.

  Yukarıda mason diyen bir yığın amsalak sallayıp durmuş kıçından, ben de değildir diyorum.
  -1 ... asuregibisurat