1. 1.
    Yanlış anlaşılmadır. HOŞ, Dini kullananlardan daha kötü değildir şüphesiz.
    3 ... culsezar
  2. 2.
    öyleyse ne mutlu ona!

ama bu yönünü maalesef yaptığı devrimlerle desteklememiş, diyanet işleri başkanlığı gibi, ülke tarihinin en büyük cemaatini kurmuş.
    bu arada videoda geçen sözlerde şeriatçılar gerçekten bir eğitim hizmeti de vermiş aslında istemeyerek.
    bugün bu eğitimi atatürk'ün yolundan gittiğini iddia edenler bile vermiyor
    1 -5 ... anadol
  3. 3.
    (bkz: maun suresi)
    1 ... kuba gibiyim kendi kendime yet
  4. 4.
    eğer öyleyse bile kimseyi ilgilendirmeyen durumdur. ülkeyi kurtaran ulu önderin illa islama inanması gerekmemektedir. biz onu müslüman olduğu için değil bugünleri yaşamamıza imkan verdiği için seviyor ve saygı duyuyoruz.
    3 ... kehribariye
  5. 5.
    yanlış anlaşılmadan ibarettir.
    1 ... absolute nonsense
  6. 6.
    laikleri dinsiz gösterme timinin yeni iddiasıdır.
    5 -2 ... askimizin meyvesi ali eren
  7. 7.
    -nolmuş islam hoş görü dini değil miydi buyrun size hoş görü sınavıdır!!
    4 -5 ... antikaw anarsist
  8. 8.
    "Türk Milleti daha dindar olmalıdır,
    yani bütün sadeliği ile dindar olmalıdır
    demek istiyorum. Dinime, bizzat hakikate nasıl inanıyorsam, buna da öyle inanıyorum."
    -Mustafa Kemal Atatürk-
    5 -1 ... baksimdinedicem
  9. 9.
    bir liderin halkına, milletine, ülkesine olan tek sorumluluğu halkın ve ülkenin çıkarlarını korumak, milli kültürü geliştirmek ve yenilemek, refahı sağlamak ve yükseltmektir, kısacası bir liderin görevi din bekçiliği yapmak değildir.
    bu durumda mustafa kemal inancını ve dinini kanıtlamak zorunda değildir, inanmak zorunda hiç değildir.
    ateist, deist veya müslüman mustafa kemal atatürk bu ülkeye bu millete olan sorumluluğunu layıkıyla ve fazlasıyla yerine getirmiştir.
    bundan sonra başımıza korkmadan, utanmadan allah kesilip ona buna dinsiz damgası yapıştıranlar hele hele bu damga vurulan isim türkiyenin özgürlüğü ve varlığı için savaşmışsa, sizin hesabınızı allah soracaktır.

şimdi siz yüzeysel beyinler, siz kimsiniz ki hesap soracaksınız ?
    4 ... coolego
  10. 10.
    Yanlış kelime başkada söyleyecek söz yok.
    ... theseus