bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    kimi salaklara göre imanın yedinci şartı.

secdeye de yunan bayrağı koyardı bu alimler. allah akıl fikir versin.
    69 -42 ... myxomatosis
  2. 2.
    siktir olup bu memleketten gitmesi gereken kişilerin içinde bulundukları psikolojik durum.
    36 -16 ... firtina
  3. 3.
    aşmış hainler için;
    (bkz: atatürk ten nefret etmek)
    16 -2 ... ciplak turnagagasi
  4. 4.
    şu anki kimliğini kime borçlu olduğunu bilmeyen cahildir.

edit:
    bunu niye eksi oyladın cahil? atatürk olmasaydı ananı bi türk mü şaapacaktı sanıyosun?!
    27 -22 ... peygamber devesi
  5. 5.
    türk düşmanı olan insanların, ırkların sevmemesi gayet doğaldır. sonuçta türk halkı da birçok ülke liderini sevmiyor...

ha ama şu var sen dine imana laf sokmak istiyorsan bunu atatürk üstünden yapma arkadaşım, acındırma kendini, atatürk'ün sırtından kazanç elde edenler gibi olma, gülünç duruma düşme...

kimseye birilerini sevdirmek zorunda değilsiniz, ama sevdiğinizi söylediğiniz insanların sırtından prim yapmayın... o sevdiğiniz insanlar sizi görse yüzünüze tükürürdü...

ha birde salak salak tanım yerine daha bir aydınlatıcı olsa ne güzel olur...

saldırın lan alnını secdeye koyuyor bunlar, kesin düşmandırlar, örümcek kafalı hepsi...

açtınız baktınız demi?

ama bir laf var; akıl olmayınca tanımı pardon fikiri skyim... *
    10 -7 ... fatal
  6. 6.
    en dogal tercihtir, evet tercihtir.

atatürk'ü sevenlerin yaptigi hakaretleri görünce * iyiki sevmiyorum da israr etmekte fayda vardir.
    29 -48 ... alchemist
  7. 7.
    atatürk'ün adam gibi anlatılmamasının , adam gibi tarih öğretilmemesinin ayıbıdır.
    laikliği özümseyememenin, dine laiklik maskesi altında küfür edenlerin ayıbıdır. tabii adam sonra diyecek "laiklik dinsizlik demek; biz müslümanız. laikliği atatürk getirdi, o zaman bu adam dinsiz, ben de sevmiyorum".

imam hatip lisesinde ben atatürk'ü sevmiyorum demek ne kadar gurur verici biliyor musun? ben biliyorum.
    6 -4 ... myxomatosis
  8. 8.
    kişisel bir seçimdir. sevmeyene neden sevmiyorsun denilemez..
    14 -10 ... eşşağan ala gazuğu
  9. 9.
    mustafa kemal i tanımayan zihniyettir.
    8 -3 ... by the way
  10. 10.
    "atatürk'ü sevmiyorum, şehit dedikleri o adamları da sevmiyorum zaten onların kellelerini aldı sayın abdullah öcalan. ne de olsa bu beni kişisel tercihim. ha ayrıca annemden tiksiniyorum babamı ise sokak ortasında dövdüm."

kimilerinin ne mal olduğunu anlamak için onları güneşe tutmak lazım; atatürk var mı yok mu anlamak için. *
    10 -9 ... hyperion