1. 1.
  hatay da ikamet eden üniversitedir.yeni oluşumlardan biridir,geleceği parlak mıdır bilinmez.genellikle antakyalı öğrenciler tarafından tercih edilir.bu sınıf öğretmenliği gibi bazı bölümlerin puanlarının uçmasına veya mecbur kalanlar üniversitesi gibi lakapların takılmasına neden olmuştur.
  2 ... electronica
 2. 2.
  http://www.mku.edu.tr
  ... kemalettin şentürk
 3. 3.
  nam ı diğer mecbur kalanlar üniversitesi. avantajlı olan tek yönü üniversiteye gittikçe mis gibi yayla havası alabiliyor olmanız. kampüste dolaşan inekler koyun sürüleri son derece alışageldik bir durumdur orda, var sen düşün işte.
  2 -2 ... kratostol
 4. 4.
  sözlükte sadece benim öğrencisi olduğum üniversite.
  4 ... narkolepsi
 5. 5.
  iskenderun meslek yüksekokulunun manzarası görülmeye değerdir. manzarasına kanıp ta okumaya gidenlerin vay haline... *
  ... flyo
 6. 6.
  hiçbir zaman çalışmayan bir web sitesine sahip okul. özel günlerde, doğum günlerinde, resmi ve resmi olmayan tatillerde girmeniz mümkün değil. okunan notlarınızı ancak şansınız yaver giderse görebilirsiniz. siteye tıklamadan önce okunacak üç kulhü bir elham yararlı olacaktır.
  4 -1 ... kratostol
 7. 7.
  2008 yılına kadar bütün fakülteleri antakya'da iken şimdi mühendislik mimarlık fakültesi iskenderun'a taşınmıştır. çok daha iyi olmuştur fakat erken taşınmanın ve bitmeyen inşaatın sıkıntısını öğrenciler çekmektedir. bu durumla birlikte ana kampüsteki kız oranında bir patlama gerçekleşmiş daha yaşanılır olmuştur. gelecekteki potansiyelinin çok yüksek olduğu inşaatlar tamamlandıktan sonra ana kampüsün çok güzel olacağı güzide bir üniversite.
  ... kuleyle kavgali cilekes pilot
 8. 8.
  keşke yök mülakatla öğrenci alsa dedirten ve öğrencisi olduğum üniversite. *
  -1 ... tuberkuloz basili
 9. 9.
  mühendislik fakültesi öğrenci işlerinin kapısında bir dönem "öğrenci giremez" yazan üniversite.
  3 -1 ... ace of spades
 10. 10.
  antakyamızın güzide üniversitesi , öğrencileri tarafından mecbur kalanlar üniversitesi olarak adlandırılır.
  -1 ... cambaz12