1. 1.
  dokuz eylül üniversitesi izmir meslek yüksek okulu turizm ve otel işletmeciligi 2.ci sınıf ögrencisi kişi...
  1 -1 ... pink floyd
 2. 2.
  her hafta star tvnin magazin proğramları tarafından insanları aptal yerine koyarak merak duygularını sömürmek amacıyla kullanılan soytarı. eşek şakası uzmanı tıynetsiz adam.
  3 ... infantes
 3. 3.
  (bkz: rahatsız)
  2 ... olric
 4. 4.
  şakanın b..nu çıkaran arkadaş.bir gün sağlam bi sopa mı yer yoksa bacaklarını mı kırarlar bilmem.
  2 ... mahoni
 5. 5.
  bu kadarda olmaz dedirten aptalca şakalar yapan kişilik.
  1 ... skaradag99
 6. 6.
  $aka yapayim derken adam oldurebilecek kapasiteye sahip 1 kisilik.
  1 ... master
 7. 7.
  herşeyiyle kurgu olan şakalar yapan ve seyirciyi aldatan yalancı kişilik
  1 ... juansebastianveron
 8. 8.
  bundan 6-7 sene önce bir yerel televizyonda yaptığı şaka programında, yoldan geçen gıcır gıcır mercedes'in üzerine boya atmış, adam sinirli inince de "hehehe abi kamera şakası hehehe" demesi üzerine "............ lan şakanı" lafının akabinde tekme tokat dövülmüş, dövenin ellerine sağlık dedirten şakacı. bu yediği dayakla meşhur olmuş ve büyük kanallara geçmiştir. yaptığı şakalar gerçekten insan şakası değil, bariz eşşek şakasıdır. izlerken gülmekten ağlansa da şakalananın yerine kendinizi koyduğunuzda tepkiniz hiç iyi olmaz. en kötü şakalarından birine örnek vermek gerekirse, türkücü latif doğan'ı kaçırıp zorla helikoptere bindirdiler. sonra gözlerini bağladılar ve birkaç metre yükselttiler helikopteri. biraz zaman geçtikten sonra boğaz köprüsünü geçtik diyip, latif doğan'ı atlatmaya çalıştılar. garibimin de haberi yok, kendisini marmara semalarında sanıyor. yalvar yakar "kardeş benim çocuklarım var, yapmayın etmeyin, gözünüzü seveyim, kurbanınız olayım" diye yalvarttılar, gözgöre göre ağlattılar adamcağızı.
  5 ... berk
 9. 9.
  Kendilerine yaptıkları şakaların yayınlanabilmesi için ünlülere ne kadar para ödüyor merak ettiğim kişi.
  ... japon balikcisi
 10. 10.
  bir mercedes'i boyamasına müteakip, aracın şöföründen dayak yemiştir. dayak yemekten yorulan mustafa karadeniz "abi bak kamera var orda ama" der. şöför de "la nidiyim kamerayı" diyerek mustafa karadeniz'i dövmeye soluksuz devam eder.
  1 ... helte