bugün

(bkz: erdoğan soyadlı aileleri sevmemek)
2011de man adasına 2500000 dolar para transferinde bulunmuş abimiz.
Gideceksin bir kadinla evlenip yunan mitolojisini olusturacaksin, sonra sen isteyip bosanacaksin. Cocuklari annesi yetistirmeye calisirken bir hayat arkadasi bulacak sende diyeceksin ki, "cocuklarim baska bir adamin... Bla bla bla) iyiymis valla.
Yilmaz erdognin biseyiydi ama neyiydi unuttum.
internetten sürekli gülben ergen'e sataşan gülben'in eski kocası kürt kişi. gülben'de gerçi al birini vur ötekine ama bu adama klasik türk erkeği diyorlar ya. o yüzden yazayım dedim. kendisi kürttür. türk değildir. zaten olamazda.
eski hatunu* kaptırdıktan sonra aforizmayı çakmış olan abimizdir.

"can çekişen aşkları vurmalı..."
rte nin kardeşi. seks kaseti yayınlanmıştır.

(bkz: başbakanın kardeşi mustafa erdoğan ın seks kaseti)
Uyumayı çok sevdiği; çok uyuyor diye kendisini kafaya takanları zorla işten attırdığı; işten attırdığı adamların fotoğraflarını da odasına astığı iddia edilmiştir:
http://galeri.uludagsozlu...tafa-erdo%C4%9Fan-503589/
rte nin abisi imiş.
Uzun yıllar israilli Sami Ofer'in gemilerinde tornacı - fiter olarak çalışmış, sonra Time Elektronik'i kurup Japon Q&Q saatleri satmış.

http://www.odatv.com/n.ph...-tartisilmiyor-2108131200

sami ofer i çeşitli ihalelerden hatırlarsınız. sonrasında ihalelerin bazıları iptal edilmişti.
Sultan'of the dance adlı dans topluluğunun sanat yönetmeni olan ve zamanla yaptığı iş yerine Gülben Ergen'in kocası olarak anılan şahıs. Dansçılarına köle gibi davranıp, ''Anadolu Ateşi'' dışında hiç bir hayat olmadığını empoze ederek psikolojilerini bozan Sultans Of the dance Cumhuriyetinin diktatörü olan şahıs. Biliyorum çünkü ORDAYDIM...
gülben ergen'den boşanmış olan büyük dans ustası!!!!
cudi'de şehit düşen yozgatlı özel harekat polisidir. merhumun babası, cenaze töreninde uzun süre akıllardan çıkmayacak bir konuşma yapmıştır.

http://www.fisirfisir.net...ustafa-deyin-h236035.html
sanatına saygı duyduğum fakat benim için sanattan öte olan kişiliğine saygımın olmadığı hatta nefretimin olduğu biridir. Vakti zamanında özgür gündem adlı pkk'nın sözcüsü olacak kadar özgür olan gazatede muhabirlik yapacak kadar özgür olan adamdır. kardeşi,
yengesi gibi onunda kürtçü olduğu açık olan bir insandır. erdoğan ailesinden nefret ediyorum. içlerinde Gülben ergenin bulunmasına üzülüyorum sadece. öyle bir kimliğe ve düşünceye sahip bir aileye gelin gittiği, yetmezmiş gibi erdoğan ailesine gelin gittiği için bir tık yükseldiğini düşünüp havalıp, övündüğü için Gülben ergene de yazıklar olsun diyorum. ha bir de çok ilgincime giden bir şey var Gülben ergenin şehit verdiğimizde twitterda çok üzüldüğünü ifade edip, erdoğan soyadını taşımasına da ne demeli bilmiyorum.
bu gidişle gülben ergen ile ayrılacakmış gibi gözüken erzurum universiad 2011 için açılış gösterisi düzenlemiş olan hakkarili şahıs.
pkklılara şehit diyen şerefsizin kardeşi..nefret ediyorum o aileden.
yılmaz erdoğan sayesinde dellenmiş kişidir.
erzurum'da yapılan kış olimpiyatlarını katletmiş bilgisiz, cahil kişi. erzurum başbarında kadın oynamaz. erzurum kültüründe o çalan müziklerin işi yok. ve iki gram aklı olan herkes hançer barı performansını gösterisine eklerdi.
teyzemin demek istedikleri:
şiirden yılmaz kazandı
organizasyondan yeğeni kazandı
bari gülben'i getirip oynatsaydı da o da kazansaydı.
(bkz: halkın sesi olarak sözlük)
referandum'a evet diyeceğini açıklamadan evvel de pkk'lı idi, hala pkk'lı.

ünlü tiyatrocu ağabeyi de öyle bebişimin.
Gülben Ergen'in cesaretine sahip olamayan bir efendi.
12 eylülde evet diyeceği için pkk'lı ilan edilmiştir.

kendisi gibi düşünmeyenleri "bidon kafalı", "göbeğini kaşıyan adam", "dağdaki çoban" olarak görenlerin yeni hedefi olmuştur.
apo da evet diyecekmiş kendince. hatta başta hayır diyen bdp cephesi de bugün tv ve gazetelerde yer alan aşağıdaki haber ile ne kadar onursuz, kişiliksiz bir parti olduğunu bir kez daha göstermiştir.

Demirtaş: "Şartlar oluşursa yeni anayasayı destekleriz"

Barış ve Demokrasi Partisi (BDP), Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, aldıkları boykot kararını değerlendirirken: "Hükümetten taleplerimiz var. Yani PKK eylemsizlik kararı aldı diye biz boykot çalışmalarımızdan vazgeçmeyiz. Hükümet taleplerimizi karşılamaya yönelik ciddi adımlar atarsa müzakere süreci başlar, biz de yeni anayasayı destekleriz. Önümüzde daha uzun bir süre var. Hükümet bu süreyi iyi değerlendirmelidir" dedi.
12 eylül referandumuna evet diyecekmiş. daha önce, pkk'nın gazetesi "özgür gündem"de yazan bir adamdan başka bir şey beklenemezdi zaten.
"sultanların dansı" adlı dans grubunun kurucusu ve sanat yönetmenidir. grubun adı daha sonra "anadolu ateşi" olarak değiştirilmiştir.

m.erdoğan 1997´de daha meşhur değilken, pkk´nın "kalemiz" dediği kuzey ırak´taki zap kampında 5 Türk askeri rehin tutulurken orada yatıp kalkan bir haindir. ayrıca pkk'nın sözcüsü durumundaki "özgür gündem"in ankara temsilcisiydi.
trt'de pazar günleri canlı yayında liberalizm yandaşlığını sergileyen eski hocam, anayasa hukuku profesörü.
pkk lılardan şehitlerimiz diye bahseden kardeşlerin büyüğüdür...