bugün

son derece reklam yapmayı seven başkan reklam değil yatırım yaptık
Osmangazi belediyesinin şu anki başkanı. son derece duyarlı, sokak hayvanlarına, yaşlılara, evsizlere yani yardıma ihtiyacı olanlara hemen elini uzatan iyi insan.
osmangazinin tüm egolarından arınmış belediye başkanıdır. ramazanın kıymetini değerini bilir ve ona göre faaliyetler yapar.
görsel
yaptığı işlerle bursanın tarihine epey önem veren bir başkan olduğu aşikar.
hastalara moral ziyaretinde bulunup eksikleri, ihtiyaçları var mı diye soran başkandır aynı zamanda kendileri. herkes yapmaz böyle şeyler.
halkın her kesimini, her görüşten kişiyi ayrım yapmadan dinleyen, kucaklayan başkan.
işlerini beğenerek izliyoruz.
merkez ilçe belediye başkanı olmak her zaman zordur. dündar başkan bu yükün altından kalkmayı iyi biliyor. zaten memleketteki en iyi belediye başkanlarından biri olduğu da tescillenmiş durumda.
orc araştırma şirketi vardır. global bir araştırma şirketi. bunlar düzenli araştırma yapan yaptıkları araştırma son derece güvenilir olan, bu araştırmalara göre yön belirlenen bir şirket. bu şirketin araştırmasında son 3 yılın en iyi belediye başkanları arasına girmiştir. büyükşehirlerdeki en iyi ilçe belediyelerinden biriymiş. genelde bu tarz durumdaki belediye başkanları sonradan o şehrin büyükşehir belediye başkanı olurlar diye biliyorum ben.

görsel
makamında oturmak yerine sürekli halk içinde dolaşan ve dertlerini dinleyen başkan.
kentsel dönüşüm atağıyla ilçeyi yeni ve güzel Bir çehreye Bürüyecektir.
Osmangazi Belediye Başkanıdır.

1965 Gümülcine doğumlu. ilkokulu Yunanistan'da bitirdi ve daha sonra Orta-Lise tahsili için Türkiye'ye gelerek öğrenimini Türkiye'de tamamladı.

istanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olarak serbest Avukatlık yaptı.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi'nin Yönetim Kurulu üyeliğini ve 3 dönem de başkanlığını yaptı.

Adalet ve kalkınma Partisi'nin kuruluş aşamasında Bursa Osmangazi ilçesi Kurucu Yönetim Kurulu üyeliği ve başkan yardımcılığı görevlerinde bulundu.

3 Kasım 2002 Milletvekili genel seçimleri sonucu 22. Dönem AK PARTi Bursa Milletvekili olarak Parlamentoya girdi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Akdeniz Parlamenter Asamblesi Türk delegasyonu Üyesi ve Türkiye Büyük Millet Meclis Dışişleri Komisyonu sözcülüğü görevini üstlendi. Ayrıca Türkiye Büyük Millet Meclisi Türkiye Yunanistan parlamentolar arası Dostluk Grubu Başkanlığını yaptı.

29 Mart 2009 yerel seçimlerinde Bursa Osmangazi Belediye Başkanı seçilmiş olup halen görevini icra etmektedir.

Evli ve 3 çocuk babası olup ingilizce ve Yunanca bilmektedir.

http://galeri.uludagsozluk.com/g/mustafa-dündar/
as tv de yayınlanacak olan 'başkanlar konuşuyor' isimli programa katılacakmış diye mesaj geldi cep telefonuma, sonunda da mustafa dündar yazıyor.

gönderen osmangazi belediyesi, arkadaş neden beni sabahtan beri ranatsız ediyorsun? başkanlar konuşuyor'a değil de başkanlar çalışıyora katıl. numaramı nereden buldun da bana mesaj yolluyorsun, yok anneler gününüz kutlu olsun falan, keser sapı olduğum halde anneler gününü kutlayan bir belediye başkanı, git ananın gününü kutla.
osmangazinin yeni belediye başkanı.