1. 1.
  istanbul un avcılar ilçesinin belediye başkanı. katıldığı oturumlarda boyun fıtığı varmış gibi oturur. ara sıra ambarlı sahilinde motorsikletiyle dolaşır, deri mont siyah kask, oldukça karizmatiktir.
  2 ... tyler
 2. 2.
  Avcılar'ın genç ve dinamik belediye başkanıdır.
  1 ... csaz
 3. 3.
  denizlili işadamı. gülben ergen in ex sevgilisi.

  (bkz: değirmenci group)
  ... bach
 4. 4.
  Kaç senedir avcılarda oturmama rağmen bir türlü göremediğim adam. Motorsiklete ve doberman cinsi köpeklere ilgisi fazladır....
  1 ... elm sokagi tabelasi
 5. 5.
  istanbul avcılardaki belki de bir kaç düzgün şeyden biridir bu beyefendinin varlığı. oldukça sempatik biridir ayrıca. istanbulun tüm ilçelerine hatta tüm türkiyeye lazım böyle bireyler. siyaset artık tozlanmış küflenmiş dede olmuş insanların sırtından alınmalı. herşeyiyle yeni günü yeniliği modernliği göstermeli.
  1 ... kocamann
 6. 6.
  avcılar belediye başkanı. döneminde belediyenin borçları bayağı artmıştır ama buna rağmen avcılar için bir çok başarılı projeyi hayata geçirmiş, gerçekten avcıları istanbul'un parlayan yıldızı yapan belediyecidir.
  ayrıca gerçekten karizmatiktir.
  bir şehir efsanesine göre şöyle bir rivayet vardır: belediye olarak bankadan kredi çeken veya kredi isteğinde bulunan tek belediye imiş.
  ... roksalan
 7. 7.
  10 yıldır avcılar yönetimindeki karizmatik kişi. serdar ortaçı avcılara getirerek seçim kampayasını oldukça abartmıştır. (bkz: beğenerek izliyoruz)
  ... metafizik_cell
 8. 8.
  seçimlerden sonra bir dönem daha ilçemize başkanlık yapacak kişidir.

  (bkz: avcılar)
  1 ... coxcomb