bugün

kaçırdın lan kızı!
Mesajına cevap veremediğim yazar. Mesaj atamama sebebim böyle bir üye bulunamadı diyor. Sözlük kafayı yedi. Oysa ki ne güzel kova burcunun güzelliklerinden konuşacaktık.
gerçekten derin bilgilerim olan kastır hakkında...

omuriliği tarafından kontrol edilir,

söylenin aksine, bu bölgeyi çalışmaktan sakın korkmayın..
omuzlari düşük gösterdiği yalandır....

neredeyse kuyruk sokumunun 5 cm üstüne kadar iner bu kas....

derin... çok derin...
Trapeze amele kası diyen cehalet şerbetini fondiplemiştir, amele kası denilen olgu, sadece biceps yani çekiş kası dediğimiz ön kasın olması, başka hiçbir yerde kas muhtevasına rastlanmamasından konan teşhistir..

Yani inşaat işçilerinde olur genelde sadece ön kol vardır gerisi hikaye.
amele kası olarak da bilinir.

ha, yazık fb taraftarının bir ferdi buradaki...
bir süredir futbol hakkındaki tespitlerini üzüntü ve hayretle izleyerek donuza eklemeye karar verdiğim yazar. bu vesileyle sözlüğe donuz butonunu kazandıran zall" a teşekkür eder, değerli yazarımızın bir gün futbolu sadece iki rengiyle değil tüm renkleriyle sevmesini temenni eder, artık kendisini okumayacak ve bundan mutlu olsam da sözlükte iyi vakit geçirmesini diler ve saygılarımı sunarak ayrılırım.
en sevmediğim kastır. fazla gelişirse omuzu dar gösteren kastır. ♞
(#25646744) Kahkaha attıran yazar.
bir fenerbahçe fanatiği olan yazar. yarın galatasaray' ın borussia dortmund' dan 4' den fazla gol yemesini istiyor. peki arkadaşım, senin fenerbahçenin, avrupa kupalarında 4' den fazla gol yemesini isteyen türk futbol fanatikleri olsa kırılmaz mıydın ? incinmez miydin ?
kendisi ve diğer fenerbahçe fanatiklerinin tüm üzücü çıkışlarına rağmen, türkiye' yi sevdiğim, türkiye' nin futboldaki ülke puanını düşündüğüm için seneye avrupa kupalarında fenerbahçe' yi destekleyeceğim. türkiye' yi seviyorsam bunu yapmalıyım.
futbola fanatikçe baktığı için futboldan keyif alamadığını düşündüğüm yazar. diliyorum bir gün iki renkten uzaklaşır ve futbolun sadece iki renkten ibaret olmadığını anlar. diliyorum fanatiklikten vazgeçip güzel goller, iyi futbolcular sayesinde gülümser. kendisi ve kendisine benzeyen herkes için dilediğim budur.
Nick altına gelip seviyesiz yorum yazmak ve sonra da troll olmakla suçlamak dünyanın en paradoks hareketlerden biri olsa gerek.

Üstelik atfedilen entryde en ufak bir küfür yorum yokken.
Kanıtsız konuşmak benim işim değil.

http://galatasarayformala...hce.html?spref=tw&m=1

holigan değil fanatik yazardır.

Edit: bir de bu mesnetsizlerin direk küfürlü msj atanları var. Küfüre küfürle karşılık verince adres ver derler. Artistliği sönsün diye Adresi verirsin, yok almıyım istanbula yola düşünce beni ara derler.
Ulan nasıl gelim deyince, korkakmışsın.

Vay anasını sevgili izleyiciler.

Sözlük mü liseli yuvası mı yahu.
(#24203223)

Gotunden element uyduran über fantastik troll.

edit: sikindirik bi blogdan sikindirik bi yazidan etkilenmiş ergen. Bide altta edebiyat yapmış "yok ironi, yok çelişki" ulen az mı kufurlu entrylerini gordüm senin liseli.

zall allahsen alma şu liselileri, rica ediyorum.
bildiğin korkak lan bu. milletin özelde annesine bacısına küfreden, iş adres vermeye gelince ''ben akdeniz üniversitesinde okuyorum oraya gel ühüüü ühüüü '' diye ağlayan bir troll.

istanbul'a gelince çok güzel hediyelerim olucak ona gelmeden önce kutumu yeşillendirecek inşallah enfes bir dayak var geldiğinde. özel irksiz adam speciali.
Galatasaray hakkındaki kırıcı ve talihsiz entryleriyle galatasaraylı yazarları tahrik eden Fenerbahçe fanatiği yazar.kendisi merak etmemelidir, hocası kim olursa olsun Galatasaray şampiyonluğa oynar, Fenerbahçe' yi de yener. Zaten sürekli 90. Dakika golleriyle de kazanamazsın.
#22721547 bir fenerbahçeli için salih uçan ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi. Klavyene saglık denilecek yazar.
kadavra diseksiyonlarinda musculus pectoralis major ile karistirilmamasi gereken kas. hala m. gluteus maximusumla gulerim bu arkadaslara lakin ben radius-ulna ile tibia-fibulayi karistirmistim vakti zamaninda.
üç parçadan oluşan accesorius ile innerve edilen scapula mobilitörüdür.
üst lifler
oksiput c7vertebra ve klavikulanın arka 1/3üne
orta lifler
t1-t5 vertebraların spinoz proseslerine ve spina scapula nın üst dudağına
alt lifler
t6-t12 spinoz proseslere ve spina scapulanın medialine yapışır.

üst lifler scapulaya elevasyon, orta lifler rhomboid majorla, scapular adduksiyon , alt lifler ise depresyon ve adduksiyon yaptırır.
(#22674373) ile rakip kulüplere ve taraftarlarına saygı göstermeyerek, onlara hakaret ederek kırıcı bir çıkışta bulunmuş, üzmüş, eboue ve burak' ın taklalarından bahsederken, bruno alves ve raul meireles' in sakatlamaya yönelik faullerini, bursaspor maçında olmayan faulden ve galatasaray maçında ofsayttan kazanılan fenerbahçe gollerini unutmuş fenerbahçe fanatiği yazar. kendisini ince düşünceden yoksun olmasından ötürü donuza eklerken, kendisinin temsil ettiği fanatik futbol zihniyetinin azalmasını diliyorum.
sözlükte donuz gibi güzel bir buton olmasına da seviniyorum. inşallah musculus kardeş bir gün fanatikliği bırakıp futboldan keyif alır.
10. nesil mafya.
sırttan ziyade beyni kaslanmış yazardır.koştursun efendim.
(bkz: #21414895) yazık, üzüldüm ciddiyse.
Anatomi derslerinde söylemekten en çok hoşlandğm kasların ikincsidir. ilki tabiki musculus quadriceps!
(#20986524) (#20986631)

formata biraz bakması gereken yazar.
barfix eylemınde aktif 3kastan biri.
yamuk şeklinde olduğu iddia edilen en yüzeysel sırt kasıdır.