bugün

uludagsozluk lisesi ile yapmış oldugu anlaşma cercevesinde ''uludagsozluk lisesine'' belirli bir kontenjan ayırmıs olan üniversite..

Kitlesel ve Bireysel Başarıda En Önde!
uzman, seckin ve deneyimli kadrosu ile hizmetinizde
- Kurumlaşma sürecine, henuz kiralanmamış olan ama muhakkak ki bir gün kiralanacak olan apartman dairesinde başlamıştır.. .
-üniversitemiz, bunyesinde barındırdıgı gencleri üniversiteli yaparak gençlerimizin geleceğe umutla bakmasına ve kahve oyunlarında bileği bukulmez bir savascı olarak boy gostermelerine yardımcı olmuştur.
- üniversitemiz, eğitimde bütünleyici anlayışı gereği makaracı, tembel, vurdumduymaz, alanında acemi ve üçkağıtcı öğretmenleri ile eğitim camiasına büyük katkı sağlamıştır.
- Kurumlar arası bilgi alış verişi yaparak, onları da bozmuş, sistemin içine etmiştir..
- Türkiye genelinde yapmış olduğu büyük sınav organizasyonlarıyla öğrencilere koftiden sınav sonuc belgeleri vermiş ve evde yasanması muhtemel kavgaların onune gecmiştir..
- üniversitemiz, okulumuza sonuncu olarak girecek olan gencleri odullendirme dusuncesine sahiptir.. Öğrenci motivasyonlarıyla öne çıkmış; özellikle halı saha maçları, uzun esek oynama, dersten kacma, ayar verme gibi alanlarda oncu olmuştur..
- üniversitemiz, Profesyonel yayıncılık anlayışı gereği buyuk bir ozveri ile hazırlanan ders notları ile ogrencilerin tum kitabı calışmasının onune gecmiş ve boylece üniversite ogrencilerinin ihtiyaç duyduğu kaliteli ve özgün bir yayıncılığın örneği olmuştur.
- Son teknoloji ürünü korsan cd'ler ile alanında örnek olmuştur.
- üniversitemiz öğrenci rehberliğinde yapmış olduğu özgün ve tutarlı çalışmalarıyla, bu anlamda da yeniliklerin ve aydınlık geleceğin hazırlayıcısı olmuştur..
- üniversitemiz zengin ve geniş kütüphaneciliğin öncüsü olmuştur.. tommiks, teksas, uykusuzi gırgır, penguen gibi yayınlar kutuphanemizde mevcuttur..

Kitlesel ve Bireysel Başarıda En Önde!
uzman, seckin ve deneyimli kadrosu ile hizmetinizde..
work and travel ile davos a gidebileceginiz universite.

(bkz: work and travel ile davos a gitmek)
eğitim programının sonunda bitirme sınavı vardır. bitirme sınavında öğrenciler, dörderli gruplar halinde batak oynarlar. oyunu bilmeyenler ve kazanamayanlar mezun olamaz. sil baştan başlarlar.

batak bilmeyen üniversite öğrencisi mi olur lan ?
üniversite imkanları:
- sinema bolumu hocası ersan kuneri ile film cekme imkanı
- okulu yuksek derece ile bitirenlere tırıvırı a.ş de iş imkanı
- bilumum kahve oyunları uzerine yuksek lisans programı
ekibi gittikce gelisen universite. simdilik
defuser
hakem kalk dedi
mianke ve
adiac kadromuzdadır daha da gelisecektir.
semih üniversitesi ve semih teknik üniversitesi ile kardes üniversitedirler..*
semih cumhuriyetinde bulunan bir üniversite.
moğolistan'daki "gobi çölü ünüversitesü" ile öğrenci değişim programı kapsamında anlaşma yapmış üniversitemizdir. not ortalaması 4.00'ı geçemeyen tüm öğrencileri çöle -afedersiniz, üniversiteye- gönderip, -affedersiniz- eşşek sudan gelinceye kadar adam etme temeli üzerine oturtulmuş bir eğitim programı kapsamında eğim eğim eğiteceğizdir.

not: davos fakültesinin bulunduğu odaya şimdilik "ayarus ignatius odası" ismi verilecektir.

dipnot: rektör, lise 2'den terktir.
edebiyat fakultesi dekanlıgı icin mianke ye teklif goturen universite. ha adiac a da ilahiyat dusunulmektedir.
universite marsı:
Gece olsa, karanlıklar geliverse ayar verilse ne çıkar
murtaza üniversitesinde büyür pırıl pırıl gencecik yarınlar
kopyayla çıkınca yola dağılır bütün kara bulutlar
Özlenen yarınlarız,aşılır bizimle aşılmaz yollar
Gece olsa, karanlıklar geliverse ayar verilse ne çıkar
ilmi on plana cıkarmak icin murtaza ismi verilen universite.
sozluk yazarlarımızdan defuser ın fikir babası oldugu ozel universite. ilk etapta bir apartman dairesinde egitim ve ogretime baslayacak olan universitemizin daha sonra apartmanın tamamını alması suretiyle bir kampus apartmana kavusmasını planlamaktayız. icerisinde davos fakultesini de barındıracak kurumumuzda davo ta moderatorluk, peres e ayar gibi bolumler olacak. siyasi bilimler fakultesinin basına bizim universite mezunu olmayan ama siyasetten anlayan arkadas getirilecek ve egitim fakultesinin basına da defuser ın birader gelecektir. rektor defuser olup rektor yardımcısı ben yani hakem kalk dedi olacaktır. ankara'dan ucuza kapattıgımız dogalgaz sayacları sayesinde ısınacak okulumuzun tuzugunu ben hazırladım. iste ilk iki madde:

1-her ogrenci bir ananın evladıdır.
2-rektorluk babadan ogla, ogul yoksa kıza gecer. kız da yoksa universite kapanır. gaylar rektor olamaz.