bugün

Yeryüzünün en adi, en aşağılık, en şerefsiz kurumudur.
atatürk tarafından kurulmuş olan fakat kurucusunu anmayan diyanettir.

mursi için gıyabi cenaze namazı kıldırıp camilerden sela verdiren, cuma hutbesinde mursi'yi anan, suudi kralının ölümü sonrası yas tutan diyanet, kurucusu olan mustafa kemal atatürk'ün adını neden anmaz?

bu tip şeylere kurtuluş savaşı döneminde rastlıyoruz.

o dönemin haninleri, mustafa sabri'ler, iskilipli atıf'lar, said molla'lar da aynı bugün diyanetin yaptıklarını yapıyordu.

diyanet 1920'li yıllarda ingilizlere uşaklık eden şerefsizlerden farksız bir kurum haline gelmiştir.

bizim paramızla, bizim vergilerimizle, bizim camilerimizde atatürk ve silah arkadaşlarının adının anılmaması kabul edilemez...
sabah akşam diyanete, dine, peygambere hakaretler edip, deizm adı altında sosyalist takılıyorsunuz, sonra diyanetten atatürk'ü anmasını bekliyorsunuz.
lan adamlar tüm gün allah yok muhammet akıl hastası inananlar gerzek diye yazıp çiziyor sonra camide niye bizi övmüyorlar diye veryansın ediyor.
net sığır bunlar.
edit: zaten cami cemaati götlerine tekmeyi vurarak toplumdaki karşılıklarını kendilerine ifade etmiş.
Çünkü onları mursi kurtarmisti. Gercekten ayip.
işgal kuvvetidir.
yılmaz özdili kaynak gösterenlere (bunu da gördük şükürler olsun) murat bardakçı lığa ait bir bardak bırakıyorum kendilerine kullansınlar.

https://youtu.be/2or3LlsoS7c
tabi şimdiki dönemin koşulları düşünülünce herkes tek bir kişiyi sakelediği için anlayışla karşıladığım durumdur. ama bu devran döner mi? döner hocam. nasıl mı? şöyle ki, allah-kitap aşkına -yani bize allah allah, arkadan yallah yallah- devranı bi yere kadar döndürmediniz de tarihe bir bakınız, herkesin ipini ney çekti? enflasyon. önlem/çözüm var mı? yok. he faizimi düşürelim. mk 20 senedir faiz haramdır diye diye zaten sakeciler için düşük tuttun, sonra baktın yemedi çaktırmadan yükselttin. şimdi enflasyon çözümü diye faiz düşürüyoruz. yavrucum bak ben iktisat okuyorum. öyle bilgisayar oyunu oynar gibi olmuyo bu işler. satacak bişeyde kalmadı. şişirme inşaatlarında patladı. ülkede yıllardır yükselen enflasyonu daha nasıl gizleyeceksiniz? öyle onların doları varsa bizim allah'ımız varla bir yere kadar hacım. bak artık domates soğana 20 senelik büyükşehir belediyelerini kaybediyosun. eskiden tüp kuyruğu vardı diyenler, tanzim kuyruklarına "maşallah, oh ne güzel" yorumlu clop cloplar. neyi kimden saklıyorsunuz canımcım? sonra bu sakeciler başlıycaklar birbirlerini sakelemeye, zorla atatürk'ü anmaya. tv kanallarında yarın yine o atatürk'lü bayrağı koyacaklar. 20 senede ülkenin yarısı atatürk düşmanı oldu. nerdeydiniz ondan önce mk. söyliyim, bundan sonrada olacağı gibi birbirlerini, bizi sakeliyorlardı s*ktiğimin oportünistleri. siz atatürk'ü anmayın zaten kodumun gavatları. biz hep burdaydık, s*gidiniz artık efendim, yavaştan, hadi bakiyim...
Atatürk ismi camiye verilmez, çünkü atatürk din satmaz aq yobazı.
Bu karaktersiz insanlar aynı zamanda alanya sporlu futbolcu Josef Sural için dua etmeyin diyede fetva vermişlerdi, müslüman olmayan birine dua edilmezmiş.

(bkz: Josef Sural)

Ulan karaktersizler haber izlerken bile yabancı bir ülkede ölümlü felaket yaşandığı zaman bile allah sabır versin diyoruz, buda bir dua'dır. Dua'nın kısıtlamasımı olurmuş, tüm insanlar için dua edilir.

Yaboz insanlar, pislik herifler, iğrençsiniz.
Siyasi bir kurum oldugu için sasirtmadi.
Muaviye ve yezitte zamanin da böyle soytarilari etrafinda alim diye toplamisti.
Tarih tekerrür eder her zaman.
görsel
camilerden uzak durmamıza nedendir. gidip akp propagandası dinleyemem. bizim hakkımıza girenlere de umarım iyi şeyler olmaz.
aşağılıkça yönetilen kurumun icraatı.
bunların hesabını türk insanı soracak, yüce türk adaleti bir gün yine tesis edilecek.
nereye kaçacaksınız?
Diyanet lafı geçen her cümleyi seviyorum.
Gecen bir akraba ile konusuyoruz siyaset konumuz. Birbirimizin dusuncesini anlamaya calisiyoruz ama anlamiyoruz. Sagir ineno ulkeyi boldu paraladi dedi. Bir sey demedim ayiptir diyebildim sadece. Cunku kendisinin engelli kizi var , okulda topal-sakat demis arkadaslari.cocuklar acimasiz ama duymasa soylemez tabi, hem kizi hem kendi cok uzulmus, hatta kizi okula gitmek istememis. O anlattigi geldi aklima , soylemek istedim ama kalbini kirarim diye sustum. Biliyorum ki kendi dusuncesi degil, dayatilmis ve ogretilmis seyler yoksa bir hastalik ya da engel ile dalga gecip yerecek bir insan degil. Bu konu da boyle. Dayatilmis ve ogretilmis seyleri yapiyorlar. Soylecek cok sey var ama. Ayiptir be efendiler !
güncel Önemli Başlıklar