bugün

allah affetsin de itici bir tip.
Milleti istanbul sana dar gelir diye tehdit ediyodu yemiş şamarı hamam oğlanı.
Survivor'a katılsa kesim şampiyon olur
Malum böyle tipler revaçta seviliyor
(bkz: Survivor cemalcan)..
tavírları konuşması şekili şukulu tamamen sinirlerimi bozuyor. çok fena tokatlarım bu adamı.
bacakları çok kötü. (bkz: murat övüç ün bacakları)
Halkımız tarafından gereksiz bir şekilde ünlü olması sağlanılmış biri. Gereksiz biri.
konser turnesi çoğu popçudan daha yoğun olan ibne. sözde internet fenomenleri taklitlerini yaparak bir güzel reklamını yapsın, küfürlerine gülün paylaşın, sonra hiçbir şey olmamış gibi bunu yapanları eleştirin. hala 2 milyon küsür takipçisi var bu adamın. şaka gibi, şaka da ciddi kalır bu durumun yanında. tarifi yok bunun.
akabeli bir yiğido

gerçek

ossssssssssssssssssssmanlı torunu.
delikanlı bir abimiz.
Bodrumdaki eyleme katılmak istemiş fakat kadınlar tarafından eyleme dahil edilmemiştir.
3 kuruşluk bir mahluk...

Bir kadına çıkıp alenen “orospu” deme cüretini nerden buluyor bunlar?

Bu mahluka değil de asıl bu mahluku ünlü edenlere sövmek serbest olmalı...
hareketleri hâl ve tavırları bana sinir bozucu geliyor.
bunu takip edip ünlü eden ev kadınları lgbt'ye küfür ediyordur, netflix ahlakımız bozuyorlar diyordur eminim.
görünce midemin bulandığı ünlümsü aynı mgs deki naked snake gibi ''Im gonna puke'' diyorum o sakal ne öyle ya maskülen gay nasıl oluyor ya en azından gaga buluta benzese kabul edilebilir dayı o sakallar ne ya midem ağzıma geliyor.

yardım yaptığı kurumun başkanına daruşafaka sanırım baya bir isyan etmiş ''ben o kadar yardım yaptım gelip bir teşekkür bile etmedin'' iyi de kardeşim sen yardım ettin zaten verdiğin paranın 2 katını reklamından kazandın zaten gelip birinin sana teşekkür etmesine gerek yok.

ha birde neden ünlü olduğunu kendisi bile anlamamış olacak ki ''küfretmekten başka bir meziyetim yok neden ünlüyüm'' diyor.
Ülkenin ibnesi bile kadın düşmanı.

Tamam tüm erkekler senin olsun.. Kadınlar tü kaka.
Mesela bunu bi sikip atsan parasini vermesen bu sefer zırlar ajitasyon yapar beni istismar ettiler cinsel tercihlerimden dolayı asagiladilar diye.
instagram'da 2.4 milyon takipçisi var. işte ülkenin kanser kitlesi bunlar. hepsi yok olsa ülkede hiçbir eksiklik hissedilmez bence.
Ve son açıklamalarına rağmen bunu takip eden kim varsa bana göre kadın cinayetleri konusunda duyarsızdır. Ayrıca bunu hala takip eden kadın da varsa ben o kadının aklına s...
Neyse.
Memleketin geyi bile korunaklı bir hayata kavuştuktan sonra kadın düşmanı oluyor. ideal erkekliği tarif ettiği sistemde ilk kendisini recm ederler farkında değil.
bir tipleme. tepki çekmeye calısıyor hala ve insanlar bunu yiyor ilginç bir şekilde. hala. ne dediği dinlenilmemesi gereken kişi.
Ne bok olduğu belli olmayan bir metres.
Evli erkeğe metreslik yapan birinden de bu laflar çıkardı zaten.
buradaki çoğu yazardan daha uzun askerlik yapmıştır.
Ajdar2.
Ülkenin iyice tımarhaneye döndü aq, ibnenin biri kalkmış kadınlara, kadınlık dersi veriyor.
küfür ederek para kazandığını söyledi bu da bir başarı bence bir de bu kadar yardım yapmasını ben cinsel yönelimini bastırmak ve aslında kendine laf söyletmemeye yoruyorum.
Bu arkadaşı ciddiye alacak kadar ne yaşamış olabilirsiniz acaba...
istediğim zaman, istediğim yerde, istediğim gibi olurum diye cevap verilmesi gereken köpektir.

Bir adım geride olmak istiyorsa pembe kimliğe sahip olmasına gerek yok. Dalga dalga dalgalanarak duruşunu belli ediyor.