bugün

Buna komik diyenin yedi ceddini nese bırakın komediyi yapabilen adam yapsın.
(bkz: öle böle dicem) yazan boş adamların eleştirdiği bir boş adamdır.
Aşırı gereksiz bir insan öle böle değil yazık dicem ama parayı kaldırıyor ne yazığı tiksinç lalenin teki.
Cok yakisikli ve tatli cocuk.

https://www.instagram.com/p/BEO5JurRoAh/

https://www.instagram.com/p/BFZmpDtRoFc/

Cok komik ya .
Tip desen tipi de olmayan, kadın taklitleriyle popüler olmuş vinecı.
gayet başarılı.net
can sıkıntısını gideren adam bence moralin bozuksa iyi gider.
Canim sikildiginda acarim bi murat sakaoglu. Keyfim yerine gelir... oneriyorumm cunku cidden cok komik.
Mk tipe bak la. Allah bazılarına tip bazılarına akıl veriyomus
bazı vineleri komik olan genç.

(bkz: yiğidi öldür hakkını yeme)
ne dersek diyelim adam hakkında, böyleleri mutlu oluyor işte bu dünyada. mutlu olmak için, böyle olmak gerekiyorsa mutlu olmak istemiyorum amk.
ilk rast geldiğim vine'ını izlerken resmen şok oldum. Dedim aç sesini aç. memeli mestanın erkek versiyonu lan bu:

- esprilerin seviyesi 0-4 yaş. check
- oyunculuk onun yerine utanılacak derecede irite edici ve yapmacık. check
- takip edenlerin çoğu liseli bebe. check
- komiik sanılan vine'ların içeriği: anlamsız şaklabanlık ve küfür. check

bunlarla yetişen, bunları takip eden nesil şimdiki ülke yöneticilerinden, sanatçılarından, komedyenlerinden çok daha kötüsünü hak ediyorlar inan.
arkadaşıni her vine'da döven vine fenomeni.
geçen gün vine da keşfettiğim gerçektende komik vinelar çeken eleman. ayrıca neden bu kadar acımasız ve hunharca eleştrilmiş anlamadım. yok saçmaymış da ergenceymiş. abi vineın olayı bu değil mi zaten ne yapsın yani sana adam vine da cern deneylerinden mi bahsetsin amına koyim.
heleki bir davulcu vine ı varki beni yarım saat güldürüp en az 20 kere tekrar izletmiştir.
Kimse vine cekip koyanlara sanatci demiyor aslinda gereksiz fazla elestirilen biri daha. Eger eglenmek gulmek Falan istiyorsaniz iyidir hostur eglencelidir.
tanınmayan birisi.
kendini aşırı komik sanan, saçma sapan vine'lar çeken ergen. internetten ünlü olmayı kendine misyon edinmiş, hayatını prime adamıştır. ayrıca geçtiğimiz gün soma ile ilgili paylaştığı yapmacık resim ile baltayı taşa vurmuş, rapozof tarafından ölümcül ayar yemiştir. görsel ayardan sonra twitini silip yine çiçekli böcekli twitler atmaya devam etmiştir.