1. 1.
    bebek yüzlü popçular serisinin son basamağı.
    4 -1 ... fabala
  2. 2.
    o kadar yapmacık ki...şarkıyı söylerken gereğinden fazla ağzını sağa sola yaymasını görünce itici geliyor insana."bakın, ben yakışıklıyım, ben buyum,ben şuyum." edasında mimikleri, hareketleri var.daha şimdiden böyle.bir de ileride aniden parlattığımız, bir anda star yaptığımız insanlardan olursa narsistliğinin daha da tavan yapacağından emin olduğum kişi.hayır, kötü tarafı ağzını yayarken bir gün tamamen öyle kalacak görecek gününü.son derece yapmacık ve eğreti duran bu hareketlerinin haricinde yakışıklı, eli yüzü düzgün bir çocuk.inkar edemem.
    7 -5 ... vicissitudes
  3. 3.
    uzun yillardir ada'da, son 2 yıldır da izmir'de cuma, cumartesi gecelerimizi costuran, kiz kiza tuketilmesi farz ilah ötesi yavrukuş. istanbullu bir ablayla nisanlanip, kaset klip olaylarında onunun acilmasini saglamis, iyi bir planlamacidir ayrica.
    2 -2 ... tiremisu
  4. 4.
    murat boz çakmasıdır kanımca.
    4 -2 ... probably yes
  5. 5.
    tarkan ın elinden murat boz u alan popçudur.
    3 ... dr rocco amca
  6. 6.
    beykent üniversitesinde oyunculuk eğitimi almakta olan şahıs.
    -1 ... oneqeno
  7. 7.
    bazı dedikodulara göre murat boz'un yeni sevgilisidir.
    4 -2 ... rakimalboga
  8. 8.
    tarkan türevi.
    1 ... niveous
  9. 9.
    tanrının muratları bu derece özenip bezenip yaratmasının nedenini sorgulatan, bünyeyi aptal, ergen kızlara öndüren şarkıcı. *
    6 -2 ... gonulcelen
  10. 10.
    söz ve müziği SONER SARIKABADAYI'YA AiT, KASABA ADLI PARÇANIN YORUMCUSUDUR. KANIMCA YAKISIKLIDIRDA..
    1 ... tabula rasa