bugün

güzelin kendisinin olması için, murat boz'u eterle bayıltıp kaçırmayı kafasına koymuş kızlardır.
efendim bu insanımsılar önce tarkana taptılar, arada kenan dediler şimdi murat boz diyorlar. tamam müziklerini beğenebilirsin tipler de iyi de ne diye tapıyorsun, yırtınıyorsun kardeşim. bir vakitler ismail yk için bu adamı neden televizyona çıkarıyorlar sitemlerime ve yakarışlarıma tokat gibi bir cevap yk'nın konserinde ismaaaaiiilll diye bağıran yurdum kızlarından geldi. evet evet ben olmaz dedim ama oluyor. binlerce kızımız ismail yk diye bağırıyor. sanırım ben tek kaldım bu ülkede. kimse anlamıyor beni. en iyisi gitmek. hoşçakalın. *
ibadetlerini nasıl yapacakları merak konusudur.**
murat boz , tarkan cakması olduğu için bu kızlarda genelde tarkanı hayranı olup su ara tarkandan tık sesinin bile gelmemesinden dolayı buhrana girmiş neticesinde de murat bozla yetinmeye calısan kızlar topluluğudur .
kızılcık sopasını hak eden kız tipleridir.
aynı murat boz ünlü olmasa, parası olmasa, bizim gibi yolda yürüyen sade bir vatandaş olsa bu sefer tapmayacak olan kızlardır.
(bkz: ferrariye veren bilge)
murat boz' çekemeyen kıskanç erkekleri tanıyabileceğimiz başlık. ya adam yakışıklı neden ajdar anık değil de murat boz hiç düşünmediniz mi? göz var nizam var çok hoş ve tapılacak kadar olmasa da dikkat çekici. *
tapacak birisini arayan kızlar için uygun bir adaydır efendim. nesi var? ha ben tapmam o ayrı konu.
(bkz: keremcem in ustsuz fotograflarina bayilan kizlar)
alayı idiottur bunların.***
asyatik tarzda üretimden kalma tapma adeti.
adam çok fena halde solaryumlu ya da ben öyle sanıyorum ama o yüzündeki kahverengi tabaka her neyse çok itici yapıyor kendisini.
ayıplanmaması gereken kızlar. yaşım müsait olsa ben bile tapıcam. adam bir kere kımıl kımıl, kıpır kıpır. mevlam üresin diye yaratmış. bırakınız sevsinler, bırakınız tapsınlar.
(bkz: gençlik güzel şey)
ergenlik dönemindeki kızlardır. * *
gerçekten basit kızlardır. saygı duymuyorum onlara.
şaşırmamak en iyisi aslında. alışığız bu durumlara. bu kızlar müziği müzik için değil söyleyen için dinlerler. bir arap şükrü vardır. metalci arkadaşlar toplanır içerken dinleriz zevk alırız eğleniriz. ama öyle pek yakışıklı bir herif değil hatta iğrenç denilesi kişi. fakat biz seviyoruz onu erkek olmamıza rağmen. hepimiz arap şükrüyüz, canibal corpse uz. neyse başlığa gelince. bu kadar saçmalamamın sebebi başlıktır baştan söyleyim.
serdar ortaç vardır. atom karınca derler, karıncaların en çapknıdır. çok çalışır karşılığını da alır. arabasında kız eksik olmaz. şimdi bunun da alakası yok murat bozla. ne desem ki. iyice karıştı.
şöyle desem nasıl olur. yav bırakın bu işleri hocam. gelir geçer. ileride bir herif çıkar ilah olur başlıklar doldurulur. hangisiyle uğraşalım. şimdi satan takılan kızlar zamanında tarkaaaaan diye yırtınanlar değil midir?
gün gelir murat boz dinleyen kız blind guardian fun club! kurar. murat boz dinlemez olur. biraz zaman geçsin bi sabredin. aslında o kızlar geleceğin rock müzik mimarlarıdır. arılar gibi şimdi murat boza konmuşlardır tadını alırlar. sonra bakarsın bunlar mor ve ötesi dinler, yüksek sadakat seksendört derken açılırlar. pierrrcing olaylarına girerler saçlar simsiyah yüz bembeyaz özenti alternatif rockçı! olup çıkarlar. bu aralar murat bozdan uzaktırlar. ilerletirler işi duman felan dinlerler. sonra onları bir cafede pentagramın davulcusunu konuşurken duyarsınız. işi iyice ilerlettiklerine işarettir bu. mavi sakal olaylarına girerler. derken dünyaya açılırlar. böğürenlere ilgi duyarlar. scream ve brutale merak sararlar. cradle of filth dinletilir kendilerine ve zaman geçtikçe özenti olduklarını anlarlar. tabi metalica alır sırayı aşık olurlar bu şarkılara üff derler metal hiç de öyle sert değilmiş! sonra ramstein dinleme olasılıkları yüksektir. kafaları piç olur. maça başlamadan gol atmışlardır. akılları başlarına gelir ve muse, red hot clp., gibi daha hafif rocka dönerler. onlarca hafif rocktur bu. derken green day olayları felan punkçu olurlar. iyice karışır işler.hayatla bağlantıları kesilmiştir. kaşarlaştıktan sonra nirvana placebo olayları başlar. gusn and roses, cynic, dream teather derkensonra birden bi dostu system of a down var al dinle der. manowar ve iron amcalar gözbebeği olur. motorheade de sıra gelecektir. ondan sonrası ise arap saçından farksızdır. abartırlar işi geri dönmek imkansızdır. sen diyorsun ki bu kızlar murat boza tapıyorlar. bırakalım tapsınlar. en azından kafa sikilmesi yaşamazlar.

sonra bir yazar saçmalamaya başlar, toparlayamaz bitirmek zorunda kalır baktı bitiremez murat boz dinler kendine gelir. devam eder saçmalamaya.

lalalay lay lay lay lay yazar olamam ben.
..........................böyle sözlük bulamam ben.

wc modu.
saygılar.
ileri görüşlü olmayan kızlardır. ya biraz dikkat etseniz o çocuğun saçlarının dökülmeye başladığını ve ileride kel olacağını görürsünüz.
tabi türk kadınları kel hayranıdır orası da ayrı.*
bu kızlara hayrına murat boz ile keremcem'i çiftleştirip kırma bir kerem boz oluşturup tüm bu kızlara paketleyip kullanıma hazır bir şekilde vermek gereklidir.
çok kolpa bi adam olsa da, bi saniyeliğine tarkan kopyası olmadığını düşünün. işte, fena da değil hani!
karizma desen degil yakisikli desen degil tatli desen o hic degil bu kizlar buna neden tapiyorlar düsündüren durum. böyle kizlar her zaman yeni cikmis bir sarkiciya tapma süreci gecirir sonra bir zaman sonra birakirlar tapmayi. Cogu da 12 - 17 yas arasi olurlar.*
Benim gibi Uçan Spagettthi Canavarına Tapanlar daha mantıklı davranıyorlardır.
tek derdi ciltlerinin rengi, istedikleri kıyafetin mango'ya gelmemiş olması, hödöcan'ın hedegül'le ilişkisine ara vermesi, yonja'da bilmem kaç yüz friend request'inin olmaması olan hatun kişilerdir.
(bkz: tiki)
bu kadar tartisilacak kadar kaydadeger olmayan kizlardir. bu basligi actigimda da soyledigim gibi gereksizlerdir.

basligin tekrar hortladigini ve 3 sayfa entry oldugunu gorunce sasirdim. ustelik hala oylaniyor. baska isiniz mi yok beyler/bayanlar?

edit: bak hala..
murat boz meşhur olmadan önceki dönemlerde çok büyük bir ihtimalle keremcem'e hayran olan kız tipidir.