1. 1.
  Murat Övüç hakkında sosyal medya hesabı Instagram üzerinden 27 Nisan 2020'de yaptığı bir paylaşımında, Ermeni asıllı Kim Kardashian'a yönelik hakaret içerikli sözleri nedeniyle avukat Simon Çekem tarafından istanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunulmuştu.

  Kim Kardashian'a pis ermeni demişti

  'Halkın bir kesimini sosyal sınıf din mezhep, cinsiyet ve bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılamak' suçu kapsamında 2 yıl hapis istemiyle iddianame düzenlendi.

  Davanın istanbul 14. Asliye Ceza Mahkemesi'nde açıldığı öğrenildi.
  4 ... akris
 2. 2.
  murat övüçü zerre sevmem hatta midemi bulandıran bir insan kim kardashian da aynı derecede sevmem kim kardashian gibi götü büyük her insanı sevcez veya cinsel açıdan tahrik edici bulcaz diye bir kural yok.

  yalnız ben bu kadına sövenleri anlamıyorum kadın ermeni tabiki de ülkesini savunacak ne bekliyorsunuz ki sinirlenmeniz gereken olay ermeni asıllı olmayanların ermeni sempatizanı kesilmesi ve bunların çoğunluğu sol gerici olması.
  2 -2 ... bruce dickinson is back
 3. 3.
  kendisinden zerre haz etmemekle birlikte afedersin ermeni diyen şahsımca yönetilen ülkede adaletin kişiye göre işlediğinin göstergesidir.
  ... cincinnatus
 4. 4.
  Hapse girip çıkan adam oluyor. Darısı buna.
  ... serdarsl06