1. 80.
    https://twitter.com/berki.../1256855123785060353?s=19
    1 ... scratch
  2. 81.
    boş yapmayın herif babadan zengin birisi.
    8 -2 ... yuruyen cinsellik
  3. 82.
    Fazla abartilmiş bos bir car ulkede ibnelere sempati duymak icin surekli medyada pompalanan eleman. Ne iş yaptigi belli değil bir suru yardim yapiyormuş bu para nerden geliyor ?
    3 -2 ... satanlucifer
  4. 83.
    Antipatik buluyorum ama instagramda rastgelince izliyorum. Gülmeli.
    2 ... gece yarisi o persembe
  5. 84.
    kerimcan gibi boş yere abartilip fenomen yapildi.
    2 -1 ... her gece uyumadan agliyorum
  6. 85.
    bu berbat ve dejenere tipleri kim neden meşhur ediyor. sırrı abey'ler, elif şafak'lar falan bitti bunlar başladı.
    3 ... asenaulku
  7. 86.
    Verilen tepkilerin fazla olduğunu düşündüğüm sıradan biri.

yok yardımlarını insanların gözüne soka soka yapıyor yapmacıkmış vs. bir sürü eleştiri var. isterse adını duyurmak için yapsın yardımı yapıyor mu yapıyor. Asıl yapması gereken kişiler yapmıyor ona tepki yok bu adama niye var anlamıyorum.

Adam gayse gay bize ne. insanları cinsel tercihlerine yönelimlerine inancına ırkına göre yargılamayın. Kendi ailenizde de yakın çevrenizde de lezbiyen veya gay olabilir bu adam gibi açıktan yaşamıyordur. Neyin derdindesiniz amk rahat bırakın insanları.
    12 -3 ... muhalifbiri
  8. 87.
    yardım yapıyor falan demişler röportajında amerikada sevgilim hesabima para gönderdi hemen bunlarla yardım kolisi hazırla dağıt dedi diyor. kendi yardımı da değil yani göze soktuğu. amerikadaki sevgilisinin parasıyla yaptığı yardımlar. biraz takip edin haberdar olun bi seylerden.
    1 -2 ... yalnizcicek
  9. 88.
    herkes adama giydirmiş ama herkes de adamı takip ediyor.
    3 -1 ... yapacakbiseyyok
  10. 89.
    ağır sıkıyor gibi gelen kişi.

açık ve net gösteriş ve şov peşinde.

(bkz: murat övüç ün nur yerlitaş ın mezarında ağlaması)
    ... the dude