1. 13.
  Şimdi koyu AKP'li.
  1 ... ssenarist
 2. 14.
  arkadaşıma kanki adamlar prim yapıp bizim 10 liraya satamayacağımız şeyi 1.000 liraya satıyorlar demem üzerine abi sende reklam yapman lazım diyip nasıl deyince abi saçmala absürt birşeyle gündeme gelmen lazım biraz duyar kas yapmadığın şeyleri yapmış gibi göster prim kas demesi aklıma geldi.

  kendi şahsı için değil ama genel konuşuyorum. mesela kişi diğer kişileri ahlaksızlıkla suçluyor kendi hayatı çok ahlaklı ya. duyar kasıp evinde süper masalar donatıp yemek masasını video alıyor açlıktan bahsediyor. bence akıl tutulması var. mesela adam kullanılması ve satılması yasak keyif verici madde satıyor burdan gelen paradan ufak bir meblağ yardım dağıtıyor ve halk kahramanı ilan ediliyor zehirlediği gençleri düşünen yok.

  yoksa hiçbir vasıfı olmayan fenomenlerin para kazanmaları nasıl olur. adamlar absürt vasıfsız kişilere hediyeler paralar atıyor. iki kişi birbirine küfür edip gençlere kötü örnek oluyor ya da kızlar dişiliğini kullanıp yayın açıyorlar bunlara atılan paranın haddi hesabı yok. ama bir hayır yap deseler 5 kurusum yok derler. edebi bir kitap yazsanız satmaz ama tılsım yok sevgili bağlama vb. absürt birsey yazsanız milyonlar satar. bunu cehalete bağlıyorum.
  ... minmimeranim
 3. 15.
  atatürkü solcu sanan tayfadan olduğu belli olsa bile herkes istediği şeyi söyleyebilir, burası özgür bir ülke.
  ... uluyan bilge