1. 1.
    Gezi parkı sırasında yaptığı facebook paylaşımıdır

murat övüç
    murat övüç
    murat övüç
    3 -2 ... ofansif mizah
  2. 2.
    adam küfür ederek bilmem kaç ev bilmem kaç araba almış yüzüğüm ile ev alırım diyo cumhurbaşkanına ettiğine şaşıyosunuz adamın etmediği kalmadı siz de izleyip zengin ettiniz.
    10 ... denizdebogulanbalik
  3. 3.
    bırak reis-i cumhuru, adam pardon madam bütün ülkeye hakaret ediyor; kimsede çıt yok.
    4 ... hodri meydan 89
  4. 4.
    Adam ünlü olmak için her yere gitmiştir. Gezi parkı ne desen onu bile bilmiyordur. içi gücü şov.

He mevzuya gelirsek. Ula çoğu kişinin 2015 tarihinde fetöyü deli gibi övdüğü yazılar var. Hepsi de kayıtlı belgeli. Ama o geçmişte kaldı diyorlar.

Hepsini geçtim şu anki bakanların bile 2013 söylemlerine git neler neler diyen var Erdoğan'a. Yani o yüzden hükümet suçlu çıkacağı işlere el atmaz.

2013 deki söylemlere girerse tüm akpnin işi var.
    1 -1 ... keyf kahyasi
  5. 5.
    iktidara geldiğinden beri -şimdilerde terör örgütü ilan ettiklerine- ülkeyi peşkeş çekişlerinin hesabını verdikleri zaman, işte o zaman adalet işlemeye başlar.
    -1 ... nend
  6. 6.
    Bir ibnenin hezeyanıdır. Vurduranlar reisi sevmese de olur. Onların partisi belli zaten.
    7 -7 ... zall bana hep abi der
  7. 7.
    Bu ve benzeri insanları böyle böyle büyütüyorsunuz, zorla ünlü yapıyorsunuz. Yok onu demiş, yok şöyle yapmış. Herifin 7 yıl önce sosyal medya hesabında yazdığı şeyi bulup çıkarmak ne çeşit bir hastalık amk.
    -2 ... sodomlu
  8. 8.
    Şimdi büyük reisci.
    4 ... trans man
  9. 9.
    cumhurbaşkanına değil, başbakana hakaret etmiştir.

o halde bugün başbakanlık makamı gidip kendisine dava açmalıdır.

fakat günümüzde başbakanlık diye bir makam olmadığı için, ortada dava açılacak bir hakaret de yok.
    8 -3 ... comarlara fisildayan adam
  10. 10.
    Gezi bitti yahu bitti. Arkadaş bitti. Bakın, gezi bitti. Gezi terör eylemleri diye birşey yok. Yok işte. Gezi biteli yıllar oldu. Gezinin suç olmadığı ispatlandı. Mahkeme kararları var. Gezi yok. Terör yok. Suçlu bulunan yok. Ceza alan yok. Yok gezi, mezi. Üst üste farklı kombinasyonlarla yazdım. Belki birinden birinde anlayan olur diye? Yeter arkadaş. Yeter. Bıktım, usandım. Her gün 24 saat boyunca birşeylerden terör ve terörist üretmeye uğraşmanızdan midem bulanıyor artık. Öyle iğrenç mahluklar oldunuz ki! izah edecek kelimler bulamıyorum. Bu yüzden cümle kuramıyorum. Elbet birgün gelecek ve şanlı devletimin adil adalet sistemine cevap vermek zorunda kalacak olan insanlar olacak. O günün gelmeyeceğinden çok emin olanlar var ancak gelecek. Lanet olsun zikrinize de fikrinize de. Düşün milletin yakasından. Lanetli troller. Düşün milletin yakasında da huzur içinde soluklanalım. Nereye varacaklarını sanıyorlar? Allah akıl, fikir, hidayet versin sizlere diye herşeye rağmen duamı etmiş olayım son sözlerim olarak.

Edit; bilerek başlıktaki şahıs hakkında yorum yapmadım çünkü devletin adalet sistemi var. Hakaret içeren cümlelere işlem yapabilecek kabiliyete sahip devletim. Şahsın avukatı da değilim. Kişi hakkında yorum yapmamamın ikinci sebebi ise; girdi kişiye yönelik değil. Gezi de gezi. Şöyle gezi, böyle gezi ile dolu olması.

Edit; sürekli geçmişe saplantılı şekilde yaşamanın da sağlıklı zihne sahip insan işi olmadığını düşünüyorum. 70 yıl ve öncesini sürekli eleştirmek, gezi de gezi demek, osmanlıyı diriltmeye uğraşmak vsvs gibi şeyler. Halbu ki günümüz var. Yarınlarımız var ama bugüne gelemiyor bazı insanların zihinleri. Geçmişle yaşadıkları için. Bu sebepten ne yapayım da daha iyi olalım millet olarak? Gibi soruları soramıyorlar kendilerine. Yazık ediyorlar kendilerine. O kendi bilecekleri mesele. Rahatsızlık veren kısmı, bu saplantılı hallerine sebep milletin huzurunu bozmaları. Buna kimsenin hakkı yok.
    2 -4 ... huzursuz adam