1. 1.
    Ekşi de "Yeni Zelanda'da Camiye Saldırı"
    başlığına https://twitter.com/yunus...06455330203029505/photo/1 şöyle bir entry giren orospu çocuğu.

Ekşi sözlük gerekeni yapmış umarım sonuçlarını düşünmeden yazdığı o entrynin cezasını ağır öder.

https://twitter.com/sozlu...p%3Ft%3D274679%26page%3D5
    mukemmeligindayanilmazhafifligi

Edit: Entry eksilendiğine göre aramızda bu zihniyette insanlar var.
    16 -7 ... ride the lightning
  2. 2.
    Yakın zamanda emniyette salya sümük ağlayarak af dilenecek olan o çocuğu.
    Umarım Ciddi bir ceza alıp kendisi gibilere ibret olur.

Bu da onun gölgesinde kalan bir diğer o çocuğu.

mukemmeligindayanilmazhafifligi

Bu zihniyette olanlar af ile özür ile yırtıp ellerini kollarını sallaya sallaya aramızda gezmemeli.
    imkanları ve cesaretleri olsa bugünkü katliamı yapan kişiden çok daha beterlerini yapabilme potansiyeli taşıyan kişiler bunlar.
    15 -3 ... kedilerinbabasi
  3. 3.
    Şerefsiz köpek. Cimerden araştırıyorlar bu yavşağı. Bulununca göreceğiz yüzünü. Amk. Canisi. Ulan insanlar ne zaman bu kadar vicdansız oldular be.
    11 -3 ... kale3112
  4. 4.
    an itibariyle yarraklara yan basan ekşi yazarı. hakkında soruşturma başlatılmış. şu an onun yerinde olmak istemezdim, muhtemelen içeri doğru sıçıyordur. kapısı her an çalabilir. amk salağı.
    9 -3 ... zall bana hep abi der
  5. 5.
    müslümanları terörist gösterip, teröristlik yapan huurrrrrrrrr çocuğu.
    8 -4 ... trance8
  6. 6.
    c i m e r l e n d i n i z.

tüm ekşi'yi hedef tahtasına oturtmuş gerizekalı yazar.
    9 -1 ... kornisten kovulan perde ruleti
  7. 7.
    Feminazi çıkma olasılığı yüzde 80.

Yüzde 19,99 olasılıkla da Meriç. Geri kalan 0,01 olasılıkla da pasif bir cani ruhlu.

Tekrar başa dönersek işte sözde bu kadın hakları savuncuları otokontrolsüz bir ahlaki değer karşıtlığı söylemi ile radikalizme rahim olma işlevi görüyor.
    3 -6 ... tea man
  8. 8.
    Yazdıkları yenilir yutulur türden olmasa da internette çeşitli forumlarda ve ekşide çok daha kötülerine denk gelmiştim. Hiç bu kadar tantana yapılmamıştı. Herife ekşide suphi altındöken muamelesi yapılıyor an itibariyle. Black mirror'dan bir bölüme canlı canlı tanık oluyor gibiyim. Birisi bir hata, genel ahlaka aykırı bir davranış sergileyip eleştirilmiş ya... bir kez düşmüş ya sırtlanlar da akın akın lince katılıyor. Ne yazdığını bilmeden başlığa bir girsen dersin ki ulan herhalde seri katil falan bu adam.

Yaa. Sürü psikolojisi, en ahlaklı benim tavrı böyle bir şey işte. Bir günah keçisi buldunuz. Vurun daha ölmedi. ikiyüzlüsünüz.
    2 ... laubalilikten hazzetmeyen kedi
  9. 9.
    Bes kurus etmez bir tip, musevi inancina mensub.

(bkz: sozlukteki yahudiler/#40649879)
    (bkz: yahudileri niçin sikmemeliyiz/#41197158)
    (bkz: #41232821)
    -2 ... basat55
  10. 10.
    Adam meşhur oldu resmen. Tgrt habere çıktı.
    ... aydinoglu vontmarte